Skocz do zawartości
bober9

Zestaw komputerowy ~2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kolega mi powiedział abym mu złożył jakiś komputer bo on się na tym totalnie nie zna (ja zresztą też niezbyt).Więc jak przyszłem do domu to od razu zabrałem się do roboty i poszukałem jakiś dobrych części za 2000zł (tak wiem są zestawy za 2000 od amd i intela na purepc ale chciałem mu złożyć kompa pod bardziej amd). Ale dla upewnienia chce się was zaptać czy wszystko dobrze dobrałem lub są jakieś lepsze części za tą samą (lub niższą) cenę.Jednak nie chce przekraczać tego progu 2150zł.Tutaj macie linka do ułożonego przez mnie zestawu http://www.morele.net/inventory/info/kffd7/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek i płyta do zmiany .

 

Niestety ale obecnie wydajnośc AMD leży i kwiczy i tak jest od dłuższego czasu .

 

Z innych elementów to do zmiany obudowa i karta .

 

Buda to niestety tragedia - z tanich i dobrych bud proponował bym Zalmana T1 Plus za 95 zł .

 

Karta jest za droga w stosunku do swoich osiągów , to lekko podkręcony R9 270 ( obie karty różnią się tylko taktowaniem GPU - 270X jest taktowane o 100 mhz wyżej ) .

 

Z dobrych R9 270 proponuję Asus R9 270 2GB DDR5 DC2 OC za 691 zł .

 

Procek to I5 4460 a płyta to MSI H81M-P33 lub dołożyć do Asrock H81M .

 

Choć nawet I5 4460 + MSI H81M-P33 + Asus R9 270 wyjdzie trochę drożej niż FX-6300 + płyta do niego i Asus R9 270X - jakieś 50 zł więcej .

 

Ale warto - procek sporo wydajniejszy i mniej prądożerny niż FX6300 .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...