Skocz do zawartości
polsal

Rzutnik multimedialny do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

To post grzecznościowy, nie ja będę płacił za ten rzutnik.

 

Przeznaczenie: Prezentacje PowerPoint

Sala: z możliwością wyciemnienia, taka na 30 osób

Budżet: 1500 brutto

W grę wchodzi tylko nowy, bo będzie kupowany na firmę

 

W zasadzie to koniec wymagań, nie bardzo znam się na rzutnikach, dlatego proszę o pomoc w wyborze :)

Edytowane przez polsal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za link, zapoznam się w wolnym czasie :)

 

OT: Sorry za podwojony temat, ale nie dostałem żadnego powiadomienia, że ten został przeniesiony, myślałem że go usunąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie bez problemu dostępny jest tylko ACER X1383WH jeśli szukasz 16:10 lub ACER P1283 dla 4:3 (ale czy jest sens pakować się w proporcje które były popularne x lat temu?).

Oczywiście to są konstrukcje budżetowe (bardzo), dosyć duże, ale:

1) mają VGA i HDMI (to drugie w segmencie ultra-tani jest często nieobecne, a znaleźć dziś laptopa z wyjściem VGA co raz trudniej)

2) producent nie krzak, więc jest szansa, że za 2 lata lampę będzie się dało kupić

3) jasność wystarczająca to pomieszczenia zacienionego, oczywiście nie ma się co spodziewać ultra-wiernego odtworzenia kolorów, ale będzie czytelnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marekkrajcarz

Ostatnio składałem dość spore zamówienie na nagłośnienie swojej rodzinnej budowanej prawie 5 lat średniej wielkości rezydencji. Wszystko zamawiałem u dystrybutora KRAFTMANN AUTOMATION z warszawy. Po odwiedzinach samego właściciela otrzymałem kilkuwariantową wycenę z opisem funkcjonalnym. Po zakupie sprzętu wraz z montażem i konfiguracją wszystkiego dostaliśmy gratis prawie 2-dniowe szkolenie dla wszystkich domowników bo 12 pomieszczeń w systemie multi-room z czego 2 z nich do zaawansowanej rozrywki po części interaktywnej to było wyzwanie  wszystko współpracowało dodatkowo z systemami automatycznego zaciemnienia pomieszczeń (kotary elektryczne) oraz z systemem rolet zewnętrznych które też KRAFTMANN nam wykonał i zamontował. W Wawie trudno znaleźć lepszych specjalistów którzy dodatkowo liczą się z budżetem swoich potencjalnych Klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...