Skocz do zawartości
kocjano

Sterowniki do Palit Radeon X850 XT 256MB 256bit

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję sterowników do karty graficznej Palit Radeon X850 XT na złączu AGP. Szukam już prawie godzinę na necie i nigdzie nie ma. Na stronie producenta w ogóle nie ma takiego produktu. Jak już udało mi się trafić na jakąś stronę, gdzie niby miały być te sterowniki, to się okazuje, że są to tylko programy do automatycznego wyszukiwania sterowników w necie, a nie same sterowniki. Jednym słowem klops. Pierwszy raz mam problemy ze znalezieniem sterowników do sprzętu. Kupiłem te kartę bez sterów przekonany, że znajdę je na necie. Czy ktoś jest w temacie i wie dlaczego nigdzie nie można znaleźć sterów do tej grafy? A może ktoś zarzuci jakimś źródłem, z którego można te sterowniki pobrać. Ja googlowałem przez godzinę. Bezskutecznie...

Pewnie windows i tak sam by sobie dobrał do niej sterowniki, ale kupiłem tę kartę z zamiarem zmodernizowania kompa i nie po to, żeby jechać na sterownikach systemowych.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Edytowane przez kocjano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio godzinę szukasz?

 

A tu nie ma:

 

XP 32-bit:

 

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy1&os=Windows%20XP%20-%20Professional/Home&RenderOnServer=true

 

Inne OS-y także dostępne.

 

 

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłem tam, tylko to są chyba jakieś sterowniki uniwersalne od ATI, a wiadomo, że tych kart z serii X850 wyszło wiele od różnych producentów i nie wiem, czy te aby na pewno będą odpowiednie. Szukałem dedykowanych dla Palit. Jeśli nie będzie innych, to spróbuję zainstawać te od AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia producent karty. Zasadnicze pliki sterownika zawsze są te same. Jakieś marketo-pi-erdoły mogą tylko być pododawane, obrazki itp.

 

Producent może naturalnie pisać co innego, ale to bzdura.

 

Edit: 1:1 Aragorn :D

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...