Skocz do zawartości
Abram

POMOCYYYYYYYY!!!!!! ciag dalszy CZYTAJCIE I UWAZAJCIE!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie jezdze na studia. Co z tego ze był pokruszony jak działał (wiele jest takich)a po za tym przeciez przy oddawaniu procka widzieli w jakim jest stanie i mogli go nie przyjąc.I tak nadal sądze ze firma cooling.pl jest niepoważna a człowiek ktory mi przyjmowal wszystko jest chyba gejem bo mowil ze ja mu wsadzam hu** do du** i nie polece tej firmy nikomu!!!!Niezaleznie od tego co Wy napiszecie i jakie bedzie wasze zdanie.

Forum jest otwarte i kazdy moze sie na nim wypowiadać , a nie tak jak mowil pan z cooling ze wogole nie powinno go byc.Jak chce moze zrobic sobie swoje forum na temat swojej lipnej firmy i jak olewają klientow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to dales troch ciala czlowieku! Szkoda, ze pozniej nie napisales, ze procesor byl ukruszony.

 

Z tym jezdzeniem to jesli faktycznie nie bylo zadnych przeszkod formalnych to mogli to zalatwic przez telefon, zeby nie tyle jezdzic - calkowicie sie z Toba zgadzan.

 

Niestety jast tak, ze ukruszone jadro moze powowdowac wyzsze temeperatury. Takiego procka juz nie masz prawa wogole reklamowac. Po kiego zrywales te gabki, bo tego juz nie moge zrozumiec?

Jesli cokolwiek Ci teraz z tym zrobia to bedzie to juz tylko dobra wola firm. Sam wiesz, ze na slowo "przeciez przedtem dzialalo dobrze" to nikt Ci niczego nie zalatwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze był pokruszony jak działał (wiele jest takich)I tak nadal sądze ze firma cooling.pl jest niepoważna a człowiek ktory mi przyjmowal wszystko jest chyba gejem bo mowil ze ja mu wsadzam hu** do du** i nie polece tej firmy nikomu!!!!Niezaleznie od tego co Wy napiszecie i jakie bedzie wasze zdanie.

Forum jest otwarte i kazdy moze sie na nim wypowiadać , a nie tak jak mowil pan z cooling ze wogole nie powinno go byc.Jak chce moze zrobic sobie swoje forum na temat swojej lipnej firmy i jak olewają klientow

 

Wracam po wakacjach i co widza moje piekne oczy- to ze pan (z malej litery pan) abram OKLAMAL nas wszystkich nie wspominajac slowem o ukruszonym rdzeniu.

Poza tym slowa jakich po raz kolejny uzyl swiadcza tylko o jego braku kultury osobistej.

Takie osoby w towarzystwie bojkotuje sie co niniejszym czynie.

Szkoda tylko ze topic zajal 3 strony, pochlonal czas wielu osob a wszystko na darmo przez abrama i jego nieuczciwosc wobec forumowiczow.

Szkoda slow.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że mogłem troche przybliżyć sprawę wszystkim zainteresowanym tym tematem!

Ale poprostu krew się gotuje gdy objeżdzana jest pożądna firma tylko dlatego że KTOŚ bez predyspozycji i (przynajmniej) teoretycznego przygotowania pali procesor (pokruszony w dodatku! A tym bardziej bez Tych GUMEK!! Czego nadal nie jestem w stanie zrozumieć! Po co je usuwać?)

 

Jak macie może jakieś koncepcje w tym temacie to podzielcie sie!

 

P.S. Fakturę za stracony czas prześlemy abramowi pocztą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jakies 15 minutek temu złozylem swoje pierwsze WC. A ze nie mieszkam narazie w domu tylko u wujka to postanowilem przetestowac je na jego kompie ;]... mam pompe aquael 700L/H, blok wodny miedziany,nagrzewnice od forda i 2 wentyle 80x80 puszczone na maxa... no i podekscytowany podlaczylem ten cudowny zestaw pod kompa no i odpaliło Windoza sie wlanczyla pochodzil jakies 5 minutek i go wylaczylem... chce wlaczyc drugi raz a tu nic...ZJARAŁEM PROCKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JUZ WIEM NA CO PRZEZNACZE CZESC NASTEPNEJ WYPLATY ;[ CZY MOZE MI KTOS POWIEDZIEC DLACZEGO TAK SIE STALO!!??????POMOCYYYYY

Hmm , trza było na jakimś PIV wypróbować. Najwyżej by zwolnił o połowe.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam gosci z Discotecha od jakis 6 miesiecy i NIGDY nie mialem z nimi zadnego problemu.

 

Mialem kiedys ich 2 bloczki (b-1 i b-3, ale dokladnie nie pamietam). B-3 byl troche nizszy na skutek czego sruba w zapince byla o jakis 1mm za krotka. Dostalem potem od nich wersje zapinki z dluzsza sruba.

 

W Twoim przypadku sprawa jest jakbys nie zauwazyl troche inna.

Zalozmy, ze mamy firme ktora produkuje samochody z silnikiem diesla i benzynowym. Poniewaz jest to firma bogata to tez ma rafinerie w ktorej wytwarza benzyne i rope.

Pojechales do dealera, ktory sprzedal Ci diesla i wlal do niego benzyny.

Kto teraz za to ma odpowiedziec? Dealer czy producent?

Zobaczymy co bedzie. Ja ze swojej strony wysle maila do Disco, zeby sie obie firmy wypowiedzialy w tej sprawie. Tak samo o topicy powiedom cooling.pl

Ja jednak firmie Discotech podziękuje. Trzy zamówienie , trzy razy zero odzewu. Wogóle to mam wrażenie , że to jakaś pralnia jest....no chyba ,że trzy razy miałem pecha. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...