Skocz do zawartości
pa1ner

Płyta główna pod socket 1150 bez karty dźwiękowej!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem graczem i szukam dobrej płyty głównej do gier w przedziale cenowym 400-600 złotych, widzę że pure pc podaje świetne propozycje, ale niestety wszystkie mają zintegrowane układy wspomagania dźwięku. Ta płytka byłaby spoko http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z97-gaming-3-intel-z97-4xddr3-1x-m2-vga-gblan-atx-z97-gaming-3-640720/gdyby nie ten układ dźwiękowy którego nie potrzebuje. Mam zamiar dokupić kartę dźwiękową osobno i nie chcę płacić za element na płycie którego nigdy nie użyję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest ładnie wydzielony na płycie. Propozycja - odkrój i wystaw na allegro.

 

Kończąc z sarkazmem - nie ma chyba płyt do użytku domowego bez integry. Może jakieś serwerowe (choć te, z którymi miałem do czynienia również miały jakiś kodek). Inna sprawa, że dzisiejsze układy typu 1150 są naprawdę niezłe i dobrze, że tak potoczył się rozwój toru audio, bo było kiedyś słabo. Sam mam Audiotraka Prodigy HD2 z wymienionymi opekami - klasa sama w sobie. Integra jest mi jednak niezbędna - Audiotrak nie ma wejścia słuchawkowego. Poza tym nikt nie zmusza Cię, żebyś z integry korzystał. Tak - da się ją wyłączyć. Czy płyta bez niej byłaby tańsza? Pewnie tak - dla użytkownika końcowego jakieś 5 zł. Czy nie lepiej mieć zapas, jakby karta na PCI padła?

 

BTW. Jaką masz tą kartę, skoro chcesz MSI nie wyposażoną w port PCI? EDIT Sorki - gaming 3 ma PCI, ja się zastanawiałem nad Gaming 5, ale przez brak PCI wybór padł na Gigabajta.

Edytowane przez Pieterman1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...