Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Vlrus

Projekt Wiedźmin

Polecane posty

Va’esse deireádh aep eigean…
Witam wszystkich bardzo serdecznie na tym forum. Jest to moja pierwsza konstrukcja którą chcę się podzielić ze światem więc proszę o wyrozumiałość zwłaszcza przy zdjęciach.

Tak więc zaczynamy.
Myśl na ten projekt narodził się jeszcze przed wydaniem pierwszej gry wiedźmin i w zasadzie w trakcie czytania "chrzest ognia" podczas projektowania sugerowałem się fan artami jak i zarówno samymi grami. Obudowa która posłuży za adepta do mutacji to stara obudowa do której mam wielki sentyment i przechodziła już kilka przeróbek (niestety nie mam już zdjęć jak wyglądała oryginalnie)

Stan od którego zaczynam modowanie:

76a3a9f3587e.jpg

29c69b4e10a4.jpg

4bb35cb558a1.jpg

2f58ec1de855.jpg
Następne zmiany to przemalowanie całości na czarny mat z czerwonymi akcentami oszlifować oraz obłożyć front ćwiekami i skórą

Ceadmil

Po pary maźnięciach farbą oraz zaopatrzeniu się w ćwieki front dostał nowego wyglądu (jak zwykle przepraszam za złe zdjęcia)
ecbc152f45bb.jpg 0eb97ae27672.jpg 3daef2e57d0e.jpg 93d81acba3e9.jpg 7fb57c2c4c2b.jpg3279895cb3f6.jpg f484106b97c9.jpg 81ad181d8fa4.jpg 8e41db68d93f.jpg 0c0e65f6fe54.jpg

Jak chcesz dobrze doświetlone, nieporuszone zdjęcia, to kup nawet najtańszy statyw i rób fotki z opóźniaczem, bez lampy. W ten sposób nie będzie przebłysków na elementach kompa, a zdjęcia wyjdą super ostre, ponieważ w momencie jego zrobienia nie dotykasz nawet aparatu.

Ładny kolorek frontu Ci wyszedł. Co to za materiał, w który powbijałeś ćwieki?

Materiał to jaką eko-skóra nie mam pojęcia jak się dokładnie nazywa. Od środka będzie jeszcze zszyta bo na razie jest tylko luźno założona. Kolorek to najzwyklejszy na świecie czarny mat z tym ,że postarałem się żeby był bardziej "prymitywny" (w końcu ma nawiązywać do wiedźmina a tam technologie były w powijakach; wzorowane na grze) Co do porady dziękuję sprawdzę na następny raz spróbuje, mam nadzieję że wyjdzie tak jak powinno :)

No to faktycznie zrób coś ze zdjęciami i rób też je w innym miejscu, ponieważ na nich widać opalizujący niebieski. :P

Edytowano przez Dammeron

Na początek nawet możesz użyć krzesła czy innego stabilnego elementu wyposażenia domu który będzie Ci odpowiadał wysokością

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.