Skocz do zawartości
Robin6666

OBUDOWA - mam dylemat - kilka do wyboru, która ? HELP !

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie  ) , mam dylemat odnośnie wyboru obudowy do 400zł. Patrze już dwa tygodnie i po przeczytaniu multum testów i opinii mam zrobiony przesiew, ale nadal zostało mi kilka bardzo dobrych. Zależy mi na jakości, usb 3.0, chłodzenie procesora duże - pewnie macho rev B więc około 160mm..., filtrach wszędzie, cichych w miarę wiatrakach, ergonomii, stylistyce, generalnie na wszystkim 

 

Oto co pozostało mi po przesiewie:

 
1. Obudowa Fractal Design Arc Midi R2 FD-CA-ARC-R2-BL-W
 
2. Obudowa PHANTEKS Enthoo Pro Czarny (PH-ES614PC_BK)
lub siostrzana: Obudowa PHANTEKS Enthoo Pro Czarny z oknem (PH-ES614P_BK)
 
3. Zalman z9 u3 ??? (wygląd mało atrakcyjny...)
 
4. Obudowa Fractal Design CORE 3500 - USB 3.0 - Czarna z oknem (FD-CA-CORE-3500-BL-W)
lub siostrzana Obudowa Fractal Design CORE 3300 - USB 3.0 - Czarna (FD-CA-CORE-3300-BL) - bez okienka, jak z filtrami ???
 
Z góry dzięki za pomoc i komentarze :)
Edytowane przez Robin6666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwne zestawienie, a dokładniej chodzi o budę phanteksa, która rozmiarami znacznie odstaje od reszty...

 

Z tych co podałeś, to brałbym ARC. A poza tą listą, to przede wszystkim albo Define R5, albo Obsidian 450D.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie gabaryty preferujesz i/lub jaki format płyty masz, ale może wybierzesz coś z poniższych:

 

NZXT H230 Black   ,wyciszona, limit chłodzenia 158mm  ,    299zł 

 

 Fractal Design Define Mini Black  399zł

Corsair Carbide 330R Titanum 379zł  ,   wersja Black 

Corsair Obsidan 350D  389zł

Xigmatek Midgard II Black  369zł

Silverstone SST TJ08B-E  format płyty MicroATX , 386zł

Cooler Master Silencio 652 375zł

 

Edit

Niektóre w Proline są z darmową wysyłką

Edytowane przez Dart9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz ARC. Ewentualnie Bitfenix Ghost.

 

Ghost niezły, na prawdę niezły - teraz mam problem co tu wybrać... na weekendzie przeanalizuję i w końcu coś zamówie, może jeszcze ktoś coś napisze - ale póki co Arc i Ghost wydają mi się najlepsze !

 

 

Niezły zestaw, będzie co analizować - płytę planuję Asus z97-pro gamer, i5 4690k + Macho rev B - proc. na OC pójdzie, grafika Asus GTX 970 Strix, 1 hdd, 1sdd, dvd, 2x4GB G.Skill 2133 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dart9, dnia 10 Marz 2015 - 22:29, napisał:snapback.png

 

 

Niezły zestaw, będzie co analizować - płytę planuję Asus z97-pro gamer, i5 4690k + Macho rev B - proc. na OC pójdzie, grafika Asus GTX 970 Strix, 1 hdd, 1sdd, dvd, 2x4GB G.Skill 2133 MHz.

 

Mój post wygląda inaczej z tej minuty i jak się domyślam jakiś błąd ....  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...