Skocz do zawartości
kaarlen

Laptop do Autocada do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu laptopa.. Mam budżet 2 tyś. Komputer będę używała do Autocada 2012, SolidWORKSa, przeglądania stron, oglądana filmów. Na pewno nie zależy mi na żadnych grach :P

Chodzi mi głównie o to, aby się nie zacinał przy prawy w.w programach. 

 

znalazłam taki:

http://www.x-kom.pl/p/220975-notebook-laptop-15-6-toshiba-satellite-c55d-a-15k-a6-5200-8gb-128ssd-win8-8550m.html

 

czy on spełni moje wymagania? 

Jestem w temacie komputerów kompletnie zielona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autocad obciąza jeden rdzeń więc procki AMD odpadają - słabizna.

 

W tej cenie Lenovo G510 z i3m + 8GB RAM. Procesor z pełnym taktowaniem, sporo pamieci RAM 

 

z dyskiem SSD, który przyspieszy działanie systemu i aplikacji jest HP 250 G2 z i3m + 8GB RAM. Procesor starszej generacji ale niewiele słabszy.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupi c tego laptoba w bardzo dobrej cenie

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-g50-70-i7-4510u-4gb-1tb-r5-m230-w8-1_1.bhtml#opinie

będzie spełniał moje wymagania?

Blyszczaca matryca o nieduzej rozdzielczosci nie jest najlepsza do tego. Edytowane przez sorest
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...