Skocz do zawartości
kiel.basa

Sciaganie audycji z serwisu TVP / IDM nie znajduje wlasciwego pliku do pobrania

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Potrzebuje zgrac audycje z serwisu TVP info.

Probowalem uzywac Internet Download Managera, ale to mi daje mozliwosc sciagniecia tylko reklam, ktore sa przed.

Wlasciwa audycja nie objawia sie w plikach do sciagniecia.

Dotarlem na jakas strone, gdzie sa niby skrypty do tvp, ale zadnego z nich nie moge sciagnac.

U was je pobiera? Ja, w ktorykolwiek nie klikne, to nic nie sciaga. (uzywam Chrome)

 

http://miniskrypt.blogspot.com/2012/11/wygodny-sposob-na-tvppl-i-te.html

 

 

Macie jakies inne sposoby na sciagnie takiej audycji?

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet Explorer 8. Prosta przeglądarka bez udziwnień, która po staremu zapisuje wszystkie pliki składające się na stronę.

 

Nie wiem czy działa na tej konkretnej stronie, ale na wielu stronach się sprawdza.

 

1. Wyczyść historię i dane przeglądania.

2. Wejdź na stronę, obejrzyj audycję (lub poczekaj do jej pełnego załadowania).

3. Wejdź w katalog danych przeglądarki i szukaj największego pliku.

 

Dla Windows 7 będzie to:

c:\Users\(nazwa_użytkownika)\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.IE5\
Dla Windows XP będzie to (o ile mnie pamięć nie myli):

c:\Documents and Settings\(nazwa_użytkownika)\Temporary Internet Files\Content.IE5\
Foldery mogą być ukryte, więc włącz sobie pokazywanie ukrytych i systemowych.

 

Prościej jednak zrobić to z pomocą TotalCommander. Tam włączasz pokazywanie ukrytych i systemowych. Następnie wchodzisz w wymieniony folder. Wewnątrz jest kilka różnych folderów o losowych nazwach. Wciskasz Ctrl+B i masz już listę wszystkich plików ze wszystkich folderów. Następnie sortujesz wg rozmiaru i największy plik będzie na górze listy.

 

Potem jeszcze kwestia ustalenia, co to za format - zapewne będzie to FLV. Bez problemu otwiera to VLC Player.

 

Jeśli strona ma wersję mobilną i działa tam oglądanie, to jest jeszcze proście.

Firefox + User Agent Switcher. Ustawiasz, że jesteś Androidem (user agent string do znalezienia w sieci) i strona ładnie ładuje plik mp4, który możesz zapisać wybierając Plik->Zapisz stronę jako.

Działa świetnie na stronkach XXX ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...