Skocz do zawartości
Pretous

Grafika do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

heh to jest chore 3 dni temu gtx 960 kosztował lekko powyzej 900 zł dzis kosztuje 979 zł ...
http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-960-gaming-2gb-gddr5-hdmi-dvi-i-3xdp-gtx-960-gaming-2g-706592/


jeśli zdrożeje do 1000zł to nie będzie wyjścia jak kupić używana r9 280x ;P


kto może mi powiedzieć rzeczywisty pobór prądu samej grafiki r9 280 lub r9 280x ?? ponieważ tymi testami na stronach internetowych nie mogę się kierować bo ich platworma sama z 50-100W więcej niż mój komputer ciągnie.

Edytowane przez Pretous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maximum czyli:

 

Maximum: Furmark Stability Test at 1280x1024, 0xAA. This results in a very high no-game power-consumption that can typically be reached only with stress-testing applications. The card was left running the stress test until power draw converged to a stable value.

Teraz się zastanów, czy masz zamiar na tej karcie "grać w gry" czy grać w Furmarki? Bo jeśli to ma do gier być, w Crysis 2 at 1920x1080 karta pobiera średnio 214W, w Peaku tj chwilowo, w szczycie 244W.

 

Nic, czekaj aż za 1000 zł marzeniem będzie GTX760 przy twoim podejściu do zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem kilka postów wcześniej odnośnik do aukcji MSI R9 290.

R9 280X to samo = MSI, względnie Asus albo Gigabyte (ale tu tylko V2 albo V3)

 

Przykładowe MSI R9 280X - 764zł

 

Moja widzę nawet podrożała... lol. Może sprzedam i dołożę 100zł do R9 290 ;D Kuszące...

Masakra, te karty znowu drożeją. Paranoja jakaś.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czas na nową dawkę pierdół więc przechodzę do rzeczy. Mam 2 pytania:

-Który GTX 960 będzie najlepszy ( ma być chłodny, w miare cichy i tani) ?

-A 2 pytanie czym się różni ta grafika :

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-960-gaming-2gb-gddr5-hdmi-dvi-i-3xdp-gtx-960-gaming-2g-706592/

Od tej :

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-960-gaming-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-gtx-960-gaming-100me-712773/

Oczywiście prócz koloru :P

Edit. Dlaczego został usunięty odpowiedni temat ??

Edytowane przez Pretous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane w opisie tych grafik czym się różnią.

Oświeć mnie w którym miejscu ponieważ jak spojrzysz na stronę producęta to się różni taktowaniami(jedno ma taktowania na Eco a drugie na OC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...