Skocz do zawartości
Caleb

GeForce GTX Titan X 12 GB GDDR5 / GTX 980 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

@Uncle_Adam niestety jesteś w błędzie. Obsługę UEFI GOP wprowadza odpowiednio zmodyfikowany bios producenta karty graficznej. Możesz mi wierzyć lub nie ale znajdziesz mnóstwo kart które tej funkcji nie obsługują i nie są to bynajmniej starocie podrzędnych producentów.

Edytowane przez Markus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa uefi gop, pozwala na ustawienie secure boot oraz super szybkie bootowanie. Właściwie kilka sekund po naciśnięciu powera ładuje się system. A secure boot, blokuje system po zmianie dowolnego elementu komputera, (np. podmiana dysku itp.) i prosi o wprowadzenie hasła do odblokowania.

Edytowane przez kapi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

Witam

Mam ogromną prośbę do użytkowników karty GTX 980Ti dowolnego producenta byle karta nie była referentem.

Zakupiłem Fury x i pomimo, że karta jest b. cicha (na czym także mi zależy) to wykazuje wady, które całkowicie ją dyskwalifikują.

Jestem zainteresowany zatem zamianą na GTX 980Ti ale bardzo zależy mi na aktywnej funkcji UEFI GOP. Proszę zatem uprzejmych użytkowników tych kart o potwierdzenie programem GPUZ posiadania aktywnej funkcji Biosu UEFI.

2diou15.png

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze interesującego mnie modelu karty.

pozdrawiam

 

zdn.png

 

EVGA GeForce GTX 980 Ti 06G-P4-4995-KR 6GB SC+ GAMING w/ACX 2.0+ z biosem od referenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka: 

 

Korzystam z GF 980 T1 Gaming od Gigabyte'a 

 

podkrecilem go przez Afterburnera (+128 clock / pamiec +245, power limit 130%)

 

Wszystko ladnie, pieknie, ale po wskaznikach widze, ze pojawiaja sie wyjatkowo zaskakuje spadki taktowania/wykorzystania pamieci. Kiedy Karta pracuje na stockowych taktach, problem nie wystepuje. 

post-205395-0-84489900-1451222785_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

Karta być moze z jakiegoś powodu wbija sie na P2 o ile to 6600 mhz  ale z jakiego to nie pytaj bo ci tu nikt nie powie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj więcej danych nt konfiguracji. masz strasznie "tajemniczą" sygnaturę a chciałbym wiedzieć czy to co podaje Twój wynik pokrywa się z rzeczywistością tzn że masz nie @ CPU. jakie masz ramy?

 

mój wynik do porównania: http://www.3dmark.com/3dm/9967131?

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm 3DMark coś u mnie źle podaje taktowania. Oczywiście wszystko jest podkręcane.  I7 6700K do 4.5 ghz.  GTX 980Ti obecnie do 1418/7600. Pamięci to G.Skill 3000 CL15 16 GB w 2 kościach po 8GB. Płyta ASUS Z170A. W  zasadzie więcej mi nie trzeba.  Gry działąją płynnie dość. Aczkolwiek w TR 2013 nawet na 720p w 3D mam spadki do 40 na jednej mapie. Po wyłaczeniu 3D wraca do 60. I o dziwo nawet jak jest włączone 3D i mam te 40 FPS to użycie GPU sięga 60%. Widać chyba tu coś  ze sterami nie tak. Liczyłem na więcej. Procek wtedy nawet nie poci się. W 1080p nawet nie sprawdzałem bo mam ograniczenie do 24hz i żaden kabel (testowałem pare) nic tu nie pomoże, bo winny jest TV 3D, który ma tylko wejścia HDMI i to raczej nie najnowsze.

 

 

Co do siga to niech zostanie tak jak jest ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,5 to chyba bez podnoszenia napięcia osiągnąłeś.

 

Różnica pkt między naszymi CPU jest bardzo mała.

 

Zresztą narazie nic w kompie nie zmieniam, samochód muszę kupić

 

Czekam też na spadek cen ssd, chciałbym sobie kupić 1tb. Podobno w 2016 ceny ssd mają się zrownac z HDD

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kombinowania. No i kartę juz  rejestrowałem jakiś czas temu na stronie poducenta. WIęc nie wiem czy uda się drugi raz. Spróbuje w weekend i najwyżej sprzedam osobne konto z grą. Zawsze coś się zwróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno. W komentach napisali że kto rejestrował kartę na inny kraj już raz to nie zarejestruje jej ponownie na Australię bo wywala info że karta już została zarejstrowana. Szkoda. Zresztą i tak chciałem mieć wersje pudełkową gry, wiec niech już tak zostanie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zotac GeForce GTX 980 Ti Amp! Edition vs Extreme Edition

Czym sie tak naprawde roznia obie te wersje karty - jedna ma sporo wyzsze (ok. 200Mhz) taktowania druga nizsze ale czy to tylko kwestia fabrycznego podkrecenia czy moze ta zwykla edycja jest jakims "kastratem"?

Czy na tej zwyklej mozna osiagnac podobne OC co na tej Extreme?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, postaram się krótko i na temat.

Mam możliwość kupna gtx 980 ti asus strix z uszkodzonym wiatrakiem po dość atrakcyjnej cenie(1600zł), niestety ta karta ma 30,5 cm długości i jest za długa do mojej obudowy(mam około 29,5 cm) . Chciałbym zainstalować jakieś własne chłodzenie  ale ciężko mi coś znaleźć w necie, kiedyś się bawiłem w przeróbki ale to były czasy radka 4770, teraz nie jestem w temacie.

Czy możne ktoś polecić jakieś tanie i krótkie chłodzenie to tego gtxa ? czy taka zabawa nie ma raczej sensu ?

dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda już lepiej, ale widać, że ten radiator i tak wystaje poza płytkę więc przedłuży jej długość. Obecnie mam gtx 780 asus 28,5 cm, zapasu w obudowie mam około 0,5-1,0 cm.

Może ktoś powiedzieć jaka będzie długość tej karty po zdjęciu maskownicy z wentylatorami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...