Skocz do zawartości
Caleb

GeForce GTX Titan X 12 GB GDDR5 / GTX 980 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na nowy build mam pytania:

1. który brand 980 ti wybrać (myślałem o Asus/EVGA) ?

2. warto inwestować w ramkę np. NZXT i AiO na 140 mm (w sensie uzyskanych taktowań, bo cenowo i tak wyjdzie prawie + 700 zł), czy karta sama będzie sterować wentylem na VRM czy lepiej zrobić to z "rąsi" i co z chłodzeniem ramu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szybkie pytanie, jeśli zmienię mojego r9 290x na gf 980ti ( bez sli) to korzystniej pod kątem głośności komputera brać niereferenta? Problem jest taki, że dokładnie pod kartą mam ssd na m.2 i moje aktualne chłodzenie karty centralnie fuja na dysk ciepłym powietrzem. Pomimo solidnie wentylowanej obudowy temperatury jakie zanotowałem na ssd zdażają się mocno podwyższone. Jeśli wybiorę referenta pewnie będzie głośniej ale dysk przynajmniej nie będzie się przegrzewał. Nie wiem zatem kompletnie jaki rodzaj chłodzenia karty wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest to pewna informacja? Jeśli kupię najtańszego referenta np MSI, to tak samo będzie tak cichy czy tutaj także bywa różnie?

Edytowane przez Markus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga odebrałem właśnie telefon z proline że nowy gigaszrot 980ti czeka na odbiór w oddziale - naprawa poprzez wymianę. 

 

Przy tej okazji kumpel chciał mi ją na 2 tygodnie zostawić bo jedzie jutro nad morze ale ja mu podziękowałem za ten przywilej i powiedziałem żeby zabierał to <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o i więcej mi się z nim nie pokazywał.  :biggrin:

 

Minęło raptem 5 tygodni. Chyba nigdy więcej nie kupię niczego w proline oraz się będę mocno zastanawiać nad zakupem czegoś od gigaszrota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie przymierzam do kupienia Palit gtx 980ti SuperJetStream, posiada teraz 3 letnia gwarancje i po testach wypada bardzo dobrze, ktoś może posiada tą kartę lub może się o niej wypowiedzieć ??

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam kartę GTX 980Ti Gigabyte G1 i przy dużej ilości FPS lub dużym obciążeniu karty delikatnie piszczą cewki, czy to ma jakiś wpływ na wydajność karty? Komputera używam w słuchawkach, więc to mi nie przeszkadza, miałem nawet kiedyś 9800 GTX od Evgi która piszczała nawet jak przesuwałem myszką po pulpicie, ale czy to wpływa na osiągi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ten temat. Swoja droga juz wiem czemu sprzedajesz na allegro gtx980ti :D

O cholera, fakt. Pomyliłem się z tematem :D

 

Tamtą 980Ti sprzedaje bo mam Titany X także wiesz ;-)

 

Kingpin to na testy i pod azot.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy to będzie robił XA.

 

 

 

Taptaptap Mlais M52

 

Owszem, testy robi Michał i co z tego? Skoro ja z nim współpracuje i nieraz pomagam przy różnych testach.

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pisz o faktach, a nie zaklinaj rzeczywistość bo to jest dziecinne.

 

Taptaptap Mlais M52

A gdzie niby rzeczywistość zaklinam?

Napisałem, że testy niebawem bo taka jest prawda. Czy pisałem, że testy LN2 JA je przeprowadzam? W sygnaturce masz chyba "Extreme Hardware Team"

Wrzucałem również materiał gdzie XA kręci I7 5960X na LN2 wraz z Titanami X (na powietrzu). Titany dostarczyłem ja wraz z kumplami z którymi je kupowaliśmy.Także jeśli masz jakiś problem, porozmawiaj z kimś kto Ci w tym pomoże a nie jakieś pojazdy bezpodstawne robisz.

 

Po za tym, jak XA skończy testy na LN2 to ja kartę biorę do siebie na kilka dni. Także, serio śmieszne te Twoje posty są i ewidentnie masz jakiś ból pewnej części ciała...

 

Co za gość w ogóle. Dziecinne to jest szukanie problemów na siłę, tam gdzie ich nie ma.

 

Pojęcia nie masz o czym piszesz a się wypowiadasz. No ale się zawsze jakiś hejter co musi pomarudzić dla zasady się znajdzie ;-)

 

 

E:

 

Pierwsze testy :)

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/t31.0-8/11823007_895902747167331_6888019151584305598_o.jpg

 

http://www.3dmark.com/3dm/8038780

 

Sam ciekaw jestem ile to bydle zrobi.

 

Karta jest u Xtreme Addicta, informuje mnie co i jak. Podeślę info jak będzie wynik ostateczny :)

 

E:2

 

Już drugie miejsce na świecie, pierwszy wynik nadal ma Kingpin ;-)

 

Jak Michał skończy zabawę to biorę ją do siebie i robię testy w grach , na air ;-)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw po OC wezmie jakies 360W max. Do tego to dobry i sprawny zasilacz co daje ok 450W po lini 12V. Jednak jak go nie kupiles to wez wersje 520-550W dla swietego spokoju.

ew ten:

 

http://www.morele.net/zasilacz-xfx-black-edition-xtr-550w-fully-modular-135mm-80-gold-p1-550b-befx-628157/

 

Bardzo dobry zasilacz z pelni modularnym okablowaniem. Certyfikat Gold i do tego cichutki.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś puszczać 980ti na zasilaczu ok 450W ?

 

Myślę czy by sobie takie nie kupić do kompa

 

http://www.x-kom.pl/p/213117-seasonic-460w-x-460fl2-box.html

 

Teoretycznie powinno działać przy referencyjnej karcie.

A nie lepiej półpasywny, przy przeglądaniu się nawet nie załączy a pod obciążeniem karta go zagłuszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...