Skocz do zawartości
ChristeQ

Budżetowy PC do CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem nad czymś maks. 1000zł:
Intel Pentium G3240 / i3 4150 = 239/499
ASRock H81M = 225

GoodRam PLAY 8GB = 241
Zalman z3 = 175

+ Nagrywarka, dysk, zasilacz - mam

Chodzi o to, żeby dało rade na integrze (na ten moment).

i3 4160 + integra

Edytowane przez ChristeQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cs go jest na nowym silniku do płynnego grania potrzeba jest 4 jajec. Tak jak FIFA 15 na 2 wydajnych rdzeniach lubi się przyciąć. Wniosek lepiej 4 mniej wydajne rdzenie niż 2 wydajne.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez veritas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cs go jest na nowym silniku do płynnego grania potrzeba jest 4 jajec. Tak jak FIFA 15 na 2 wydajnych rdzeniach lubi się przyciąć. Wniosek lepiej 4 mniej wydajne rdzenie niż 2 wydajne.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

To co AMD? np. FX-6300? Tylko wtedy jeszcze grafika :/

Edytowane przez ChristeQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko nie AMD najmocniejszy 8 rdzeniowy flagowiec AMD przegrywa z najsłabszym 2 rdzeniowcem Intela. Csgo kładzie duży nacisk na procesor jeśli kolega che grać płynnie niech dobiera do najsłabsze 4rdzeniowego cepa Intela. Jeśli chce grać poniżej 60 klatek z przycinajacym się csgo niech kupi i3 tylko wątpię że przekroczy 40-50 fpsow. Niech kupi i5-2400 za 400zl na allegro do tego płyta ram i jakaś grafę za 200 stawki. Ram niech kupi 4gb zaoszczędzi 100 zł a spokojnie starczy. I5=400 ram=140 płyta=200 karta=200 obudowa=180 1120 razem a będzie o niebo lepiej niż na i3

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez veritas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...