Skocz do zawartości
Grzeinik

PC- proszę o ocenę (głównie do LoLa i filmów/seriali)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym złożyć taki PC który pociągnąłby mi Lola na max ustawieniach przynajmniej na te 60fps. Płytę oraz zasilacz wybrałem z wyższej półki, by przy ewentualnych zmianach procka/grafiki nie trzeba było zmieniać tych dwóch pierwszych komponentów.Czy poniższy zestaw da radę? Które z niżej wymienionych podzespołów można brać w ciemno używane?

 

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

 

 

28aosqb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzęt spokojnie uciągnie lola na max.

A moim nuubskim zdaniem, to jeśli chodzi o używane części, spokojnie procesor i kartę graficzną można kupić. Tzn wszystko cały zestaw sobie można złożyć z używanych części o wiele taniej, ale to już kwestia stanu konta no i samego podejścia do takich rzeczy.

i5

R9 270

Ewentualnie za cenę 600 + zł można dostać R9 280 z tego co widzę.

Osobiście kupiłem używaną R9 270x dual-x OC za 456 zł. i jak na razie wszystko działa bez zarzutów, temperatura karty niska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta + cpu to dla mnie nieporozumienie.

Za te pieniądze możesz mieć i5 4460 + przyzwoite mobo na b85.

Dokładnie, zakup płyty to nieporozumienie. Lepiej kupić przyzwoitego mobasa na b85, a zaoszczędzone $ przeznaczyć na lepszy procesor a jak nie to na dysk ssd.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez veritas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...