Skocz do zawartości
Pelikan7

Mysz dla gracza do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

ze względu na to, że mój aktualny sprzęt złożyłem czytając porady na tym portalu, myślę, że będzie to najlepsze miejsce żeby zasięgnąć porady.

 

Aktualnie moja myszka powoli zdycha (do gubiącego się sensora doszedł czeroklik na środkowym przycisku myszy), więc czas rozglądnąć się za czymś nowym. 

 

Moja aktualna myszka to R.A.T. 7 firmy MadCatz i szukam czegoś podobnego (pod względem kształtu, nie mofyfikacji). Według wszystkich schematów trzymam myszkę Claw Gripem, jednak Palm Grip też nie jest mi obcy. Palce trzymam w układzie 1-3-1 (środkowy palec całe życie na scrollu), grubość palców jest średnia. Zależy mi przede wszystkim na odpowiedniej wadze, nie toleruję lekkich myszek. RATa dociążonego mam jednym odważnikiem, czyli według specyfikacji jest to ponad 150g - nie chciałbym schodzić z nową myszę poniżej 130. Nie posiadam preferencji odnośnie sensora, mysz może być optyczna lub laserowa.

 

Budżet jak w temacie: 300zł. Dodam, że aktualnie używam podkładki Steelseriesa, konkretnie Qck+. Trzymałem w ręce DA2013 i Steelseries Sensei i niekoniecznie mi się spodobały.

 

Pomożecie?  :)

 

PS: temat wcześniej założony w złym dziale, przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...