Skocz do zawartości
Spaceman

Ciekawe Mobo...

Rekomendowane odpowiedzi

ta plytka wymiata... i jeszcze ta cena. mam nadzieje ze w Polsce bedzie dostepna. nie wiadomo tez jak jest z kreceniem.

chetnie zobaczylbym porowanie jej z Epox'em 8RDA+ czy Abitem NF7 rev2.0. ASUS podobno nie popisal sie z ta plyta na nf2-400-ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby sie pojawiła w polsce bo mam zamiar kupic własnie płytke do 400 zł we wrzesniu

wypluj te slowa!!! wczesniej niech sie pojawi. jak najszybciej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.amdmb.com/article-display.php?ArticleID=244

 

 

...nawet fajna ta płytka :).........a co Wy o niej sądzicie ??

Jeśli cena będzie taka sama (lub oczywiście niższa :) ) czyli 70$ no to......

:twisted: :twisted: :twisted:

Jedyna rzecz do jakiej byłbym skłonny się przyczepić to ten rdzeń tylko do 1.85V :? Ale to już chyba szukanie dziury w całym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyciągać pochopnych wniosków, ale na dzisiejsze 80 $ to ok. 310zł!!! Czaicie klimat?? Płytka o wydajności NForce 2 za 310zeta ?? W py**, wkońcu można będzie kupić kompa za rozsądne pieniądze :D Teraz tylko modlić się, żeby znalazła się w Polsce jak najszybciej :D:D i jak najtaniej :D:D, czego sobie i wszystkim życze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyciągać pochopnych wniosków, ale na dzisiejsze 80 $ to ok. 310zł!!! Czaicie klimat?? Płytka o wydajności NForce 2 za 310zeta ?? W py**, wkońcu można będzie kupić kompa za rozsądne pieniądze :D Teraz tylko modlić się, żeby znalazła się w Polsce jak najszybciej :D:D i jak najtaniej :D:D, czego sobie i wszystkim życze :D

No chyba niekoniecznie. Wydaje mi sie, ze do takich rzeczy dolicza sie jeszcze polski VAT 22%. Zatem 310 zl * 1,22 = 378,2 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyciągać pochopnych wniosków, ale na dzisiejsze 80 $ to ok. 310zł!!! Czaicie klimat?? Płytka o wydajności NForce 2 za 310zeta ?? W py**, wkońcu można będzie kupić kompa za rozsądne pieniądze :D Teraz tylko modlić się, żeby znalazła się w Polsce jak najszybciej :D:D i jak najtaniej :D:D, czego sobie i wszystkim życze :D

No chyba niekoniecznie. Wydaje mi sie, ze do takich rzeczy dolicza sie jeszcze polski VAT 22%. Zatem 310 zl * 1,22 = 378,2 zl

No tak, ale pewnie przy zakupach hurtowych płytka jest tańsza, a po drugie to chyba odlicza się "ich" VAT i miejmy nadzieję że cena płyty nie przekroczy 350 zł.

 

BTW Od początku coś mi śmierdział ;) ten "DualDDR" a teraz wychodzi, że Single DDR jest w większości przypadków szybsze 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, w USA nie ma Vatu(z tego co mi wiadomo). No i faktycznie prawie zapomniałem w jakim kraju żyjemy :( No ale skoro Soltek na Nforce2 kosztuje 380, to ten musi być conajmniej kilkadziesiąt zł tańszy :D

Co do DualDDR to Krootki looknij TU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...