Skocz do zawartości
Lukasy19

Civilization 3

Rekomendowane odpowiedzi

geram joz ok 2 dni w ta gre i mam nastepojocy problem. zajelem joz dwa obce panstwa i podczas tury przeciwnika wyskakoje blad z XP :cry: (ten co to chce wyslac raport). zasejwowalem se dokladnie przed koncem mojej tory, skopiowalem se save'a i zainstalowalem se jeszcze raz system i gre, spowrotem wkleilem save'a i blad sie powtarza w tym samym miejscu.

Moze jest jakis patch albo cos innego zapobiegajacego temu. prosze o pomoc. z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciał bym zapytać kogoś czy zna taki problem że po około trzech godzinach gry w win xp wyskakuje błąd i gra sie zamyka jeśli mugłby ktoś pomuc to będe bardzo wdzięczny

 

A po drugie chciałbym żebyście tu pisali o problemach z grą , o wskazówkach do tej gry i wszystko co dotyczy tej gry

 

Z góry wielkie dzięki

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopię trochę temat.

mam kilka wskazówek.

na poczatku budować ddużo miast, tak z 8-10 i je troche rozwinąć.

nie załować w nauke, bo sie zwroci szybko

budowac cudy, bo duzo dają

budować fabryki bo tez duzo dają

starać sie rozmieszczać miasta tak, aby zajmowały jak najwiecej pol i zeby pola nie nachodzily na siebie.

dbac o kulture w miastach,wtedy ludzie beda zadowoleni.

jak najszybciej przejsc na republike, a najlepiej na demokracje (bo wtedy workery pracują ze 150% normy)

w czasie wojny dawać na mobilizacje (szybko produkuje sie wtedy jednostki wojskowe)

jak najniższe podatki ustawić - wzrasta zadowolenie mieszkancow

 

słyszałem, ze zapisanie jako multi i jej wczytanie odsłania całą mape i wpisując nazwe gracza jako leemur, ostaje sie 100k na starcie, ale u mnie jakoś to sie nie sprawdziło <_<

jak coś mi się przypomni to jeszcze dopiszę

pozdrawiam

mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cywilizacja to jedyna gra do, ktorej nalogowo wracam! ostatnio przypadkowo trafil mi sie dodatek!!! Multi jest calkiem calkiem, tylko za dlugo by trzeb bylo siedziec przed kompem zeby sie dobrze rozegrac, a do tego czasu 3/4 zawodnikow ucieknie z planszy!!!ogolnie rzecz biorac to ogromnie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat bo właśnie odkopałem i samą grę... Po raz pierwszy w życiu uruchomiłem ją na monitorze LCD 1280*1024 (pare lat temu grałem na CRT 1024*768) i niestety widzę, że gra chodzi w 1024*768 i do wyższej rozdzielczości jest rozciągana, co wygląda koszmarnie i odbiera dużo przyjemności z gry... Jest jakiś sposób, żeby uruchomić Civ III w 1280*1024?

 

Edit: OK juz wiem, w pliku Civilization3.ini trzeba dodac linie: KeepRes=1

Wtedy wszystko jest OK, tzn ekrany takie jak ekran menu czy ekran miasta maja teraz czarne obwodki, ale sama mapa wyswietlana jest w prawidlowej rozdzielczosci.

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...