Skocz do zawartości
pc338

Czy podłącze płytę muzyczną na pciex x1 do złącza pciex x4?

Rekomendowane odpowiedzi

będę brac już tego stx'a i tak jeśli w przyszłości kupie leszcze lepsze słuchawki to będę potrzebować wzmacniacza słuchawkowego a ten w stx'ie obsluguje słuchawki do 600 omow (znaczy się będzie ok :p) a co do tych opampów to i tak wydaje więcej niż miałem wydac ale pewnie zainteresuje się nimi w przyszłości. jakie opampy byś polecił? i jak je wymienić? już o nich trochę czytałem ale jakos niezbyt konkretnie o tym piszą.

a co do linii pciex - miałeś faktycznie racje nie znalem tego schematu pyslalem ze procek obsluguje wszystkie linie pciex a tu się okazuje ze niektóre obsluguje chipset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz wydawać kasę bez sensu, to bierz STX. W każdym innym wypadku bierz DGX, lub DX.

tylko nie ma w dx'ie wzmacniacza słuchawkowego a większość 'lepszych sluchawek' z tego co widzialem jest cichych, często maja po 120omow, i maja glosnosc po 90db a ten stx i tak kupuje używany w wersji oszczednosciowej wiec zakup wydaje mi się uzasadniony :wink2: #edit zapoznałem się z tematem wzmacniaczy i słuchawek i wygląda na to ze wzmacniacz w przyszłości będzie nawet bardzo potrzebny bo nie dość ze słuchawki będą za ciche to mogą bez tego gorzej grac. wiesz, nie chce już mieć problemów z kartami muzycznymi chce kupic jedna a porzadna. :)

Edytowane przez pc338

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...