Skocz do zawartości
Shimazu Oyoko

[Ocena zestawu] Zestaw za ~3800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Prosiłbym o ocenę ułożonego zestawu - http://www.morele.ne...ry/info/TiZtli/ . Nie jestem obecnie na bieżąco z nowościami i nie mam pewności czy komponenty zostały wybrane prawidłowo lub czy wybrałem te najefektywniejsze w tym przedziale cenowym - zestaw dobrany na podstawie forów . Myślałem też nad wybraniem innego procesora - i5 4460, a różnice ceny wykorzystać może na inną wersję GTX 970, albo trochę większą obudowę. Mam co do tego jeszcze wątpliwości.  Posiadany budżet to 3800zł. Istotna dla mnie jest karta graficzna z nvidii do współgrania z tabletem. Komputer jest przeznaczony do nauki [ Autocad ], ale jako że jestem pasjonatem gier komputerowych można postawić znak równość między nauką a grami. Nie planuje także zmian w parametrach podzespołów, nie znam się na OC kompletnie. 
Pozdrawiam i dziękuje za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym sie doczepić do czegoś , to do zasilacza i płyty głównej, ten Corsair nie jest szałem i wymieniłbym go na ten Zasilacz XFX Pro Series TS550W 120mm 80+ (P1-550S-XXB9) 50zł więcej ale warto.A płyte stanowczo zmieniłbym na tą MSI B85-G43.Co do karty,to jest spoko,trochę głośniejsza od MSI i ASUS-a ale mozna zmodyfikowac Bios i będzie jak u konkurencji :D Co do procesora, wziąłbym jednak 4590 te 0,5 Ghz w przyszłości się przyda

Edytowane przez Drizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PSU w tej cenie brał bym Cooler Master G550M 550W , równie dobry co ww. XFX a przy tym częściowo modularny .

 

A dokładanie do MSI B85-G43 nie ma sensu , wcześniejsza płyta spokojnie starczy , jak już do czegoś dokładać to do płyty na Z97 np. Asrock Z97M Anniversary .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...