Skocz do zawartości
Poston2000

Laptop się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ostatnio potykam się z takim problemem , otóż mój laptop po prostu się wyłącza , początkowo myślałem że to kwestia ładowarki , bateria była rozładowana a laptop zgasł wydawało się jasne , lecz teraz laptop zgasł pomimo w pełni naładowanej baterii i świeżo włączonego systemu , włączyłem skype - zgasł , uruchomiłem ponownie , uruchomiłem gugla i zgasł po raz drugi , lecz tom razom zauważyłem że widać obraz tylko ekran robi się czarny i po chwili wygasa, może to kwestia jakiejś lampki podświetlające, lecz teraz laptop działa normalnie , więc jaka może być tego przyczyna ??

jeśli mam jakoś dokładniej to opisać , to proszę o napisanie mi o tym , lecz wydaję mi się że nie ma tu co opisywać :)

z góry dziękuje , POSTON2000

 

EDIT : jeśli chodzi o model laptopa to toshiba satellite l750 / l755 :)

Edytowane przez Poston2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne , lecz cały laptop się wyłącza nie tylko monitor :)

Doradzi ktoś jaka pasta na wymiane / czyszczenie ?

W pierwszym wpisie napisałeś:

 

lecz tom razom zauważyłem że widać obraz tylko ekran robi się czarny i po chwili wygasa, może to kwestia jakiejś lampki podświetlającej

Stawiam więc na inwerter.

 

Pasta: http://allegro.pl/pasta-termoprzewodzaca-noctua-nt-h1-i5235825685.html

Termopadów nie pamiętam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...