Skocz do zawartości
Aurora001

Heroes of the storm

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzające jest to, że chyba miesiąc trzeba grać co-op żeby zagrać pvp. Nie mam tyle czasu żeby siedzieć i 8 godzin dziennie ciupać, zbierać po 10 golda żeby 10 bohaterów odblokować. :|

Wypróbowałem i w sumie nawet można pograć ale nie jest to mój ulubiony rodzaj gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie jest tak, bo dostajesz golda za misje dnia i kazda postac ma gold(400) za 5 lvl(ok. 7 meczy) a co tydzien jest odblokowany zestaw 5 bochaterow, plus gra z kumplami daje bonus no i wygrana to 30 a nie 10:P. Takze ja narazie niemam pomyslu na dalsze wykupy postaci a 18k golda sie wala na koncie;)

by Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskich nieznam, Grubby kiedys troche uczyl i poradniki robil. Po becie zadziej go widze, bo sam mniej gram. Kanal sie nazywal fallow grubby. Czy jakos tak.

Btw. Daja diablo chyba w gratisie za zalogowanie sie do 8 wrzesnia. Pisze chyba bo dostalem o tym maila od blizza a w grze nic nie widzialem.

Edit:

Po patchu chyba rozgrywka przyspieszyla, wczoraj zagralem meczyk i naprawde musialem sie naklikac;)

by Lumia 925

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna jakiś fajnych polskich streamerów do śledzenia? Niedawno zaczęłam grać w hotsa i  nie bardzo wiem kogo oglądać kto fajnie uczy jak grać. W sumie mogą być też zagraniczni.

Nie wiem czy to można zaliczyć do poradników, ale ja nawet nie grając w HotS to od czasu do czasu oglądam Force Gaming na YT:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLlHPIxgE60jI5S4I5aTp1MQtnXzngysj_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady, zauważyłam że dużo ludzi ogląda też http://www.twitch.tv/zp_tvkoleś jest chyba dobry z jakiegoś teamu.

 

Jak oceniacie Rexxara? Chciałabym mieć jednego z najświeższych bohaterów, Kharazim nie bardzo mi się podoba, ale słyszałam że rexxar nie jest zbyt dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...