Skocz do zawartości
Ptasiior

[+/- 3000zł] Zestaw - montaż filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jest to mój pierwszy post, proszę o wyrozumiałość :)

Jestem zielony w tych sprawach, nie całkowicie, ale zielony. Potrzebuję komputer przede wszystkim do montażu filmów, więc chyba wiele rdzeni się przyda. Na drugim miejscu stawiam gry, no a na końcu grafika komputerowa. Gry może nie bardzo wymagające - BF3, CS:GO, ETS2, Skyrim etc. Maksymalnie mogę wydać +/- 3200 zł :) Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam,
Ptaku

 

PS. Najlepiej morele.net lub jedynie podać całkowite specyfikacje.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie i przy tych wymaganiach to proponuję ten zestaw z polecanych@PPC , razem z tamtejszą budą wyjdzie jakieś 3 300 zł .

 

Ew. zamiast tego Corsaira 300R brać Zalmana Z3 - wyjdzie poniżej 3 200 zł .

 

Opcjonalnie zamiast R9 280 brać GTX960 - może przydać się przy montażu filmów , ma CUDA i kodek H265 ( choć wątpię abyś montował filmy kodowane w H265 ) .

 

W zestawie masz mocny , 4-rdzeniowy procek , 8 GB ramu , mocną kartę i SSD .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam serdecznie :) morele.net to na pewno dobry portal? Wszystko okej przyjdzie? Mieliście z tym styczność? Reyden, chyba zastosuję się do Twoich poleceń. Dziękuję :)

@Edit: Oraz co wybrać przy zamawianiu z morele.net? Jakie usługi montażu się opłaca?

Tak oto się prezentuje ten zestaw. Wszystko OK?

Edytowane przez Ptasiior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...