Skocz do zawartości
NuKeR

Win 7 uruchamianie problem

Rekomendowane odpowiedzi

od kilku dni pojawił się problem którym nie mogę dać sobie rady. Po włączeniu komputera wszystko jest pięknie do momentu logowania użytkownika. Jak tylko pojawi się ekran z wyborem użytkownika odcina mi klawiaturę i mysz. W safe mode wszystko działa jak należy.
Jakieś pomysły co może to powodować lub czego mogę jeszcze spróbować?          

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na wywalenie się sterowników. Możesz skorzystać z "przywróć ostatnią znaną dobrą konfigurację".

Ewentualnie podłączyć mysz przez PS/2 (bo zakładam, że obydwa urządzenia masz na USB) i zainstalować sterowniki, gdy system wykryje nowy sprzęt.

Ostatecznie jest jeszcze opcja założenia kolejnego konta w systemie i sprawdzenie, czy na nim wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz spróbuje przeinstalować stery.

Ostatnio dobra konfiguracje już próbowałem pomogła na chwile ale nie rozwiązała problemu.

Przez PS/2 nie podłączę bo nie posiadam ani takiej klawiatury ani przejściówki.

spróbuje co da się zrobić z tego co zasugerowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak można zamienić napięcie portów....

Płyta to MSI H97M-G43

 

Mnie to wygląda raczej na softwarowy problem nie sprzętowy gdyż ten problem nie występuje w SafeMode... z tego co mi znajomy mówi to wszystko zaczęło się po jakiejś aktualizacji do windows'a

Sprzet nie był podkręcany ani nic nie było mieszane w BIOSie

Edytowane przez NuKeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...