Skocz do zawartości
ath

Star Wars: Battlefront (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się martwię, że po pierwszym zachwycie gra się znudzi, bo okaże się za płytka mechanicznie, gra po za tym nie wygląda na "easy to play hard to master". Zobaczymy jutro, po 23h gram, można mnie szukać i dodawać do znajomych.

 

Cena jednak przegięta 160zł + mikro transakcje, dlc i sezon pasy LOL.

 

Też powinienem jutro o 23 grać. Jakiś TS coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i w sumie klimacik jak na SW jest niezły.  Można przechodzić samodzielne misje, ale te to raczej polegają na zabicu określonej liczby soldier i od czasu do czasu jakiś AT-ST.    Ale to raczej taki dodatek do multi dla tych co chcą sobie na spokojnie "pozwiedzać" mapki. Na serwerach już troskze wieksza sieka.  Całkiem przyjemnie to wygląda i działa ze wszystkim na max. Jednak dla samego multi gry nie kupie. Wolałbym jednak coś w stylu Jedi Outcast z 2002 roku.

post-15334-0-01180900-1444316590_thumb.jpg

post-15334-0-76590300-1444331528_thumb.jpg

post-15334-0-13041600-1444331547_thumb.jpg

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg ale nędza, tej gry chyba nawet uniwersum Star Wars nie uratuje. Płytka i uproszczona w każdym aspekcie rozgrywka. Nuda. TitanFall przy tym to epica gra, a widmo jak skończyła. Jeśli Battlefront nie naszpikują "contentem" gra szybko zginie.

 

Gra było robiona pod konsole i to widać na każdym kroku, a szczególe przy sterowaniu. Dziwne przeskoki czułość, zależnie co w danej chwili obsługujemy, żołnierza, pojazd, wieżyczkę. Gra jest prostacka, nie zbalansowana i szybko się nudzi. "Spaw pointy" szybko da się okampować na mapie Hoth, a Sullust taki cod nuke town. Pojazdy jako "power up", idzie się do tego przyzwyczaić, ale Luke i Vader to jest parodia. Bardzo słaba implementacja tych bohaterów, a wpływ na pole bitwy znikomy. Dla mnie jedne z gorszych "powerupów". Gun play średni/arcadowy. W sumie to chyba jest pól produkt, wypuszczony z rok za wcześnie.

 

Na pochwałę zasługuje oprawa dźwiękowa, widoki, grafika i optymalizacja - jak na robotę DICE, duża poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusta i guściki, mi się akurat podoba, bo nie jestem żadnym FPS-owym wyjadaczem i taki rodzaj rozgrywki mi pasuje :)

 

Pograłem wczoraj z godzinkę na mapie z AT-AT i jak na razie wrażenia dla mnie są OK. Poczekamy zobaczymy co przyniesie pełna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje to co napisałem już na innym portalu:

 

 

TOTALNA PORAŻKA - Gra zrobiona 'na łatwizne' jakby oteksturowano na nowo w świat "Star Wars" grę Battlefield Brak porządnego,długiego trybu single - to najważniejszy błąd, no ale to kolejne pójście na łatwizne bo nie trzeba 'wymyślać' fabuły, scenariusza, dialogów..itd. Na jakimś portalu wyczytałem ze to jest cyt. " Nowa strzelanka w świecie star war" Fakt - to jest tylko bezmuzgowa strzelanka w ładnej oprawie. Kolejny znakomity przykład że obecna młodzież (gracze) łyka gry oczami i najlepiej jakby gra nie wymagała zbytnio myślenia - ważne aby ładnie wyglądała i żeby można było "nawalać" do wszystkiego co się rusza. Tryb multi w tym przypadku jest bez sensu.

 

Odpowiedź jezcze bardziej pogrążąjąca 'to coś' przyszła natychmiast:

 

 

Chłopie, jeśli to byłby Battlefield w świecie Star Wars to skakałbym z radości! A tak? To jakieś zręcznościowe i chaotyczne byle co z kartami, powerupami i całkowitym brakiem balansu. W Battlefieldzie to była jakaś namiastka taktyki i gry drużynowej. Biegałeś z kumplami w jednej druzynie i współpracowaliście, cholera, nawet z obcymi dobrze się grało. W Battlefroncie wszyscy mają gdzieś drużynę. Każdy biega w chaosie i strzela do wszystkiego wiecznie polując na boosty i rzucając zbyt szybko odnawiające się granaty. Nie ma balansu, wyboru miejsca spawnu (spawnkilling to plaga, 4 razy spawnowało mnie w jednym miejscu i 4 razy dostawałem w plecy), nie ma klas tylko durne karty, nie ma sensu. A spróbuj dołączyć się z kumplem. Będziesz miał szczęście jak wylądujecie w jednej drużynie, ale to wszystko na nic bo i tak stracisz go z oczu kiedy umrze i rzuci go w losowy spawnpoint. Zanim się znajdziecie znowu ktoś padnie i tak w kółko. Chcesz poczuć się choć trochę jak szturmowiec? Grasz z widoku pierwszej osoby, ale wtedy dostajesz łomot bo każdy gra z kamerą zza pleców, bo zwyczajnie się opłaca- pole widzenia większe a celność taka sama. O tym, że wygrać Rebelią na Hoth to m ...

 

Jednym słowem 'dno' a raczej ładnie opakowany muł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak przeglądarki serwerów przy dedykowanych serwerach to kuriozum Nie masz kontroli gdzie grasz, a budowanie społeczności wokół serwera nie istnieje, a to przecież przedłuża życie gry sieciowej. Ten kto to wymyślił i wprowadził to totalny głupek. Matchmaking oparty na skilu graczy nie będzie działał przy takim braku balansu na mapach, zepsutych spawn pointch..

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak przeglądarki serwerów przy dedykowanych serwerach to kuriozum Nie masz kontroli gdzie grasz, a budowanie społeczności wokół serwera nie istnieje, a to przecież przedłuża życie gry sieciowej. Ten kto to wymyślił i wprowadził to totalny głupek. Matchmaking oparty na skilu graczy nie będzie działał przy takim braku balansu na mapach, zepsutych spawn pointch..

 

No właśnie miałem Ci odpisać w PW, że nie ma w co grać :lol: ta gra poza dobrą oprawą audio wizualną nic nie oferuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karty da się przypisać pod inne klawisze.

Problem jest taki jeśli weźmiesz karty od partnera i ma je inaczej przypisane, jesteś udupiony nawet na podstawowym układzie 1,2,3, np masz granat po 1, a snajperkę pod 3. Twój towarzysz ma dodatkową kartę pod 2. Bierzesz jego karty ale ma zamieniony grata ze snajperką.

 

Wszystkie wieżyczki, jak gramy rebelsami, to pułapki śmierci.

 

No właśnie miałem Ci odpisać w PW, że nie ma w co grać :lol: ta gra poza dobrą oprawą audio wizualną nic nie oferuję.

Czekałem i czekałem. Nawet nie jesteśmy friendasmi na orginie :(

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach grania stwierdzam ze  tragedi niema jak co niektorzy  pisali , musza popracowac nad zbalansowaniem map ,graficznie jes OK  aczkolwiek cudow FX nie widac  :)

Jak dla mnie   BF4 jest nie zagrozony. Moze kupia SWBF  jak cena spadnie do  20funtow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogarniacie w ogóle ze to BETA? Może ja jakiś dziwny jestem, ale chyba po to się je robi by dało się poprawić błędy przed premierą. Ja nawet nie grałem ale chociaż by zarzuty że gra robiona pod mniej wymagajcych graczy są śmieszne. Co w tym złego ze robią grę gdzie nawet osoby nie wymiatajace w multi będą mogły się odnaleźć i czerpać fun płynący w takiej gry. Może to w końcu jakaś odmiana od gier gdzie szanse mają tylko wymiatacze, bo nowi odbijają się jak od sciany. Albo brak singla. Serio? Ja w ogóle nie gram w multi, ale czepianie się braku kampanii SP w takim tytule to szukanie dziury w całym. W Battlefieldzie kampanie są takie ze ludzie się za głowę łapią jak taki crap można wypuszczać, ale jak tego trybu nie ma to oczywiście jeszcze gorzej. Ciężko dogodzić wszystkim.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

star_wars_battlefront_mini_3.jpg

Wymagania sprzętowe Star Wars Battlefront wywołały ożywioną dyskusję wśród gawiedzi, czekającej na premierę najnowszej strzelaniny ojców Battlefielda, trochę zdziwionych niektórymi decyzjami developera odnośnie rekomendowanych podzespołów. Oczywiście produkcje takiego formatu zawsze prowokują do zadawania fundamentalnych pytań - jakiego komputera, karty graficznej lub procesora będę potrzebował? Technologia stojąca za Star Wars Battlefront wprawdzie nie należy do najmłodszych, zapewniając solidną lecz zdecydowanie nie rewolucyjną oprawę graficzną, jednak dynamika i widowiskowość rozgrywki nieco podnoszą poprzeczkę. Korzystając z nadarzającej się okazji, że oficjalnie ruszyły otwarte beta testy Star Wars Battlefront, postanowiłem sprawdzić jakiego sprzętu gra rzeczywiście potrzebuje. Jak myślicie, tym razem wygrają karty Radeon czy GeForce?

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogarniacie w ogóle ze to BETA? Może ja jakiś dziwny jestem, ale chyba po to się je robi by dało się poprawić błędy przed premierą. Ja nawet nie grałem ale chociaż by zarzuty że gra robiona pod mniej wymagajcych graczy są śmieszne. Co w tym złego ze robią grę gdzie nawet osoby nie wymiatajace w multi będą mogły się odnaleźć i czerpać fun płynący w takiej gry. Może to w końcu jakaś odmiana od gier gdzie szanse mają tylko wymiatacze, bo nowi odbijają się jak od sciany. Albo brak singla. Serio? Ja w ogóle nie gram w multi, ale czepianie się braku kampanii SP w takim tytule to szukanie dziury w całym. W Battlefieldzie kampanie są takie ze ludzie się za głowę łapią jak taki crap można wypuszczać, ale jak tego trybu nie ma to oczywiście jeszcze gorzej. Ciężko dogodzić wszystkim.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Polac mu;)

Fakt troche dzwnie sie czyta placze o malej zawartosci gry itp. w wersji beta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogarniacie w ogóle ze to BETA? Może ja jakiś dziwny jestem, ale chyba po to się je robi by dało się poprawić błędy przed premierą. Ja nawet nie grałem ale chociaż by zarzuty że gra robiona pod mniej wymagajcych graczy są śmieszne. Co w tym złego ze robią grę gdzie nawet osoby nie wymiatajace w multi będą mogły się odnaleźć i czerpać fun płynący w takiej gry. Może to w końcu jakaś odmiana od gier gdzie szanse mają tylko wymiatacze, bo nowi odbijają się jak od sciany. Albo brak singla. Serio? Ja w ogóle nie gram w multi, ale czepianie się braku kampanii SP w takim tytule to szukanie dziury w całym. W Battlefieldzie kampanie są takie ze ludzie się za głowę łapią jak taki crap można wypuszczać, ale jak tego trybu nie ma to oczywiście jeszcze gorzej. Ciężko dogodzić wszystkim.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Jaka beta? Słowo beta straciło swój sens jakiś czas temu. Gra wychodzi w listopadzie, gra jest już gotowa. To tylko test obciążeniowy serwerów, można się tylko pytać który build nam udostępnili. Wy poważnie liczycie na jakieś istotne zmiany, w mechanice, w rozgrywce, w miesiąc?

 

Co w tym złego ze robią grę gdzie nawet osoby nie wymiatajace w multi będą mogły się odnaleźć i czerpać fun płynący w takiej gry. Może to w końcu jakaś odmiana od gier gdzie szanse mają tylko wymiatacze, bo nowi odbijają się jak od sciany.

 

Gra jest tak prosta, że "wymiatacze" maja jeszcze łatwiejsze zadanie w gnębieniu "noobów".

 

 

Poza tym w grze nie ma żadnych narzędzi znanych z przednich odsłon, choć by BF2 BF3 BF4, do komunikacji między graczami. Jak wydać rozkaz towarzyszowi, jak zaznaczyć na mapie punkt, gdzie pokazać broń/atakuj. Pomysł na oddział 1+1 nie sprawdza się, bo we dwóch to nie zawile się zdziała. Co najwyżej można się "repawnować" na towarzyszu. Nie ma rozkazów, nie ma składów, nie ma mapy, nie ma dowódcy, a gra wymaga zgrania 20 osób np na mapie Holt. Ts załatwi sprawę dla kilku kolegów, a co z resztą? Nie wymagał tego co było w BF2, ale nie dostaliśmy nic do "team play".

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patchami nie takie rzeczy łatali. Poza tym ja na nic nie liczę, bo nawet nie grałem, ale to co widzę z relacji na YT mi się podoba. Może dlatego ze jako zwolennik SP mam raczej małe doświadczenie w MP. Czy to źle? Nie wydaje mi się. A skoro jak mówisz że jest jeszcze łatwiej to gracze skillowi szybko odpuszcza i zostaną średniaki które będą się dobrze bawić. Czas pokaże.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą gre(betę) ,bo ściągnołem ale chyba nie zagram ,bo widziałem filmy i czytam wasze komenty ,choć sprzęt mi pozwala,to raczej sie nie zabawie.Z tą grą jest jak z kontynuacją filmu ,jest zrobiona pod dzieci bez większych wymagań,Może gdy gra przejdzie okres dziecięcy warto będzie się nią zainteresować ale narazie to pierwsze koty za płoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz w BF3 mam przegrane ponad 2 tyś.godzin i wiem co jest fajne w FPS-ie i nie wiem czy sie po prostu nie w kur...Na razie jestem naje..więc sie nie chce denerwować ,są przyjemniejsze rzeczy ale pewnie zagram dla tych kilku wrażeń z lepszej grafiki.Na razie wiem tyle,że tej gry na pewno nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie to ten sam problem, ale mam czasami tak, że jak próbuje włączyć cs:go (tylko z nim mam takie problemy) i  po włączeniu go niezależnie czy przez bibliotekę, czy z pulpitu pokazuje mi się tylko oferta dnia, tak jak przy wychodzeniu z gry... Mnie pomaga na to reset pc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...