Skocz do zawartości
ath

Star Wars: Battlefront (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie nic oprócz oferty dnia się nie pokazało. żaden komunikat. ściągam grę jeszcze raz i sprawdzimy, może coś się zmieni bo przed restartem origin wywalał błąd o kompatybilności systemu.

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony za bardzo konsolowe uproszczenia i dużo pierdół mających urozmaicić rozgrywkę trochę na siłę. Było mówione że to ma być coś innego niż 'bf w świecie sw', ale na daną chwilę tylko się ciesze że oszczędziłem $ i nie kupiłem.

Mapy to trochę porażka i za bardzo przypominają mi te z MoH - płaskie tereny z wzniesieniami. Gdyby pokazali jakieś hangary lub piętrowe ruiny gdzie można w ciekawy sposób używać jet-packów to może wrażenie byłoby inne, a tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeźnia

http://www.twitch.tv/angryjoeshow/v/19945978

Wyczytałem na forum Battlefornt, ze chłopaki z DICE wiedzą o problemie z[ciach!]anych "spawn pointów" i dyskutują. Mam nadziej, że dostaną po [gluteus maximus] jak "Batman mroczny rycerz", żeby poszło im w kości, może wyciągną wnioski.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież taki respawn point jest do zrobienia jednym patchem. Bez paniki. Czekać trzeba na wersję finalną i wtedy będzie można biadolic. Batman zapowiadał się przed premierą wyśmienicie a jak wyszło wszyscy wiedzą.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by za dużo poprawili. Po prostu przed oczyma mam BF4 bete przed premiera i po premierze. Tak wiec jedynie klimat i grafika trzyma jakis standard. Reszta bez rewelacji. Jako DLC/ mod za 29.99 ok. Ale nie jako pelny produkt i to jeszcze bez single.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... też w weekend oglądałem ten filmik od AJ i w sumie przekonałem się, żeby tej gry nie kupować przynajmniej w pre-orderze, na który byłem zdecydowany.

 

Poczekam do premiery i obadam jakie są te dodatkowe mapy i wtedy ewentualnie kupię, jak nie będzie nic lepszego do roboty.

 

PS. Ta cała Ultimate Edition na konsole kosztuje ponad 500 zł w wersji cyfrowej... PARANOJA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zrobię - analogicznie jak z PS3. Kupię jak już będzie tyle nowych tytułów (nie remasterów) by było nad czym się zastanawiać w co grać najpierw i nie po 240zł, czyli gdzieś tak 4 lata po premierze konsoli. Do tego czasu mam myszki, klawiatury i pad od x1 podłączony do PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Rainbow Six Siege. Licząc że ktoś z forum będzie grał i uda mi się dobrać skład. Przeliczyłem się..

Kupiłem Star Wars Battlefront, licząc, że ktoś z forum bedzie grał i uda mi się dobrać skład... Błagam, powiedzcie że ktoś gra :<

Btw. SweetFX na sprzęcie z podpisu działa wyśmienicie - co prawda nie jest to 4k HD, ale wygląda zaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zagrac sobie w Star Wars Battlefront ale mam za słabą grafę.

Poniżej mój sprzęt obecny:

Wersja oprogramowania Radeon - 16.1.1
Edycja oprogramowania Radeon - Crimson
Mikroukład graficzny - AMD Radeon HD 6800 Series
Rozmiar pamięci - 1024 MB
Typ pamięci - GDDR5
Taktowanie rdzenia - 790 MHz
Wersja systemu Windows - Windows 10
Pamięć operacyjna - 8 GB
Typ procesora - AMD Phenom™ II X4 955 Processor

 

CO kupić żeby pograć na jakiś rozsądnych detalach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres: Dzięki, dopiero zobaczyłem co napisałeś. Jakoś nie chcę wchodzić na pclola... Liczyłem na to forum, zwłaszcza przez wspaniałe boje w BF3... :D

To kto gra w Battlefronta/Siege i chciałby się ponaparzać? Im liczniejsza grupa tym fajniej! Ze swojej strony zapewniam serwer TS'a ;) 

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś budżetu na kartę. RAM też masz mało.

8GB ramu nie wystarczy? No nie wiem co do takiego starego procka i starej płyty da radę wcisnać. Wiadomo im taniej tyl lepiej :) Myślę że coś w okolicach 500zł.max . Może jakaś rozsądna używka? Taką mam płytę główną M4A785TD-V EVO, zasilacz 500W OCZ 80+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...