Jump to content
Sign in to follow this  
ath

Star Wars: Battlefront (2015)

Recommended Posts

miał ktoś problem z opaleniem gry przez origin ?

dokładnie chodzi o problem, że klikam w origin "graj" i [gluteus maximus]. jedynie wyskakuje oferta dnia i na tym koniec.

Nie masz informacji o nieaktualnych sterownikach do karty graficznej ?

no właśnie nic oprócz oferty dnia się nie pokazało. żaden komunikat. ściągam grę jeszcze raz i sprawdzimy, może coś się zmieni bo przed restartem origin wywalał błąd o kompatybilności systemu.

Edited by bielski

Z jednej strony za bardzo konsolowe uproszczenia i dużo pierdół mających urozmaicić rozgrywkę trochę na siłę. Było mówione że to ma być coś innego niż 'bf w świecie sw', ale na daną chwilę tylko się ciesze że oszczędziłem $ i nie kupiłem.

Mapy to trochę porażka i za bardzo przypominają mi te z MoH - płaskie tereny z wzniesieniami. Gdyby pokazali jakieś hangary lub piętrowe ruiny gdzie można w ciekawy sposób używać jet-packów to może wrażenie byłoby inne, a tak...

Rzeźnia

http://www.twitch.tv/angryjoeshow/v/19945978

Wyczytałem na forum Battlefornt, ze chłopaki z DICE wiedzą o problemie z[ciach!]anych "spawn pointów" i dyskutują. Mam nadziej, że dostaną po [gluteus maximus] jak "Batman mroczny rycerz", żeby poszło im w kości, może wyciągną wnioski.

Edited by KaszaWspraju

Przecież taki respawn point jest do zrobienia jednym patchem. Bez paniki. Czekać trzeba na wersję finalną i wtedy będzie można biadolic. Batman zapowiadał się przed premierą wyśmienicie a jak wyszło wszyscy wiedzą.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Wątpię by za dużo poprawili. Po prostu przed oczyma mam BF4 bete przed premiera i po premierze. Tak wiec jedynie klimat i grafika trzyma jakis standard. Reszta bez rewelacji. Jako DLC/ mod za 29.99 ok. Ale nie jako pelny produkt i to jeszcze bez single.

• Upvote 2

Rozumiem, że ta gierka będzie miała tryb singleplayer.

Nie będzie miała ponoć Edited by mgit

Nie ponoć, tylko nie będzie miała. Na ch..j drążyć temat??

Odpowiedziałem na pytanie - gdzie tu dążenie tematu?

heh... też w weekend oglądałem ten filmik od AJ i w sumie przekonałem się, żeby tej gry nie kupować przynajmniej w pre-orderze, na który byłem zdecydowany.

Poczekam do premiery i obadam jakie są te dodatkowe mapy i wtedy ewentualnie kupię, jak nie będzie nic lepszego do roboty.

PS. Ta cała Ultimate Edition na konsole kosztuje ponad 500 zł w wersji cyfrowej... PARANOJA!!!

Nie chciało to ruszyć na moim 1GB radku. Patrząc po gameplayu na youtube, to nieco to żałosne bo mapy wydaja mi się mniejsze niż w BF, a tekstury jak tekstury - lepsze już widywałem obrazy. O co więc chodzi z wymaganiami?! :(

tak zrobię - analogicznie jak z PS3. Kupię jak już będzie tyle nowych tytułów (nie remasterów) by było nad czym się zastanawiać w co grać najpierw i nie po 240zł, czyli gdzieś tak 4 lata po premierze konsoli. Do tego czasu mam myszki, klawiatury i pad od x1 podłączony do PC.

No ja aż tyle nie dam rady czekać. I tak wytrzymałem dłużej niż myślałem, ale 19.11 nowa konsola melduje sie w domu. 

• Upvote 1

Takie tam dwie nowe zajawki, jedno oficjalna, druga fan made. 

Ta druga IMO bardzo fajna. 

Edited by maSTHa212
  • Upvote 1

Kupiłem Rainbow Six Siege. Licząc że ktoś z forum będzie grał i uda mi się dobrać skład. Przeliczyłem się..

Kupiłem Star Wars Battlefront, licząc, że ktoś z forum bedzie grał i uda mi się dobrać skład... Błagam, powiedzcie że ktoś gra :<

Btw. SweetFX na sprzęcie z podpisu działa wyśmienicie - co prawda nie jest to 4k HD, ale wygląda zaje :D

maSTHa212 - Ty jesteś Yach na pssite forum ?

Drunk szukaj teamu na pclabie bo tam forum jeszcze jakoś żyje.

Witam, chciałem zagrac sobie w Star Wars Battlefront ale mam za słabą grafę.

Poniżej mój sprzęt obecny:

Wersja oprogramowania Radeon - 16.1.1
Edycja oprogramowania Radeon - Crimson
Mikroukład graficzny - AMD Radeon HD 6800 Series
Rozmiar pamięci - 1024 MB
Typ pamięci - GDDR5
Taktowanie rdzenia - 790 MHz
Wersja systemu Windows - Windows 10
Pamięć operacyjna - 8 GB
Typ procesora - AMD Phenom™ II X4 955 Processor

CO kupić żeby pograć na jakiś rozsądnych detalach?

Kaeres: Dzięki, dopiero zobaczyłem co napisałeś. Jakoś nie chcę wchodzić na pclola... Liczyłem na to forum, zwłaszcza przez wspaniałe boje w BF3... :D

To kto gra w Battlefronta/Siege i chciałby się ponaparzać? Im liczniejsza grupa tym fajniej! Ze swojej strony zapewniam serwer TS'a ;) 

Edited by Drunk_ZoZol

Nie podałeś budżetu na kartę. RAM też masz mało.

8GB ramu nie wystarczy? No nie wiem co do takiego starego procka i starej płyty da radę wcisnać. Wiadomo im taniej tyl lepiej :) Myślę że coś w okolicach 500zł.max . Może jakaś rozsądna używka? Taką mam płytę główną M4A785TD-V EVO, zasilacz 500W OCZ 80+.

Z twojej sygnatury wyczytałem, że masz 2x2GB. Jeśli masz 8GB to spoko. Optymalnie gdybyś poszedł w stronę GTX 950.

Taptaptap Mlais M52

• Upvote 1