Skocz do zawartości
Catalyst

Karta dźwiękowa do edifier R2730DB

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Mam taki problem i zarazem dylemat. Używam aktualnie Xonara DGX i myślałem o przesiadce na pełną jego wersję DX. 

Znajomy twierdzi że dzisiejsze integry są tak dobre że nie zauważę różnicy w grach czy w filmach a nawet w muzyce i pytam o poradę bo chwilowo jestem w punkcie wyjścia :D

Co wziąć lub co wykorzystać i czy usłyszę różnicę, aktualnie licytuję Xonara na jednej z aukcji, więc wolę zapytać póki jeszcze mogę ew. się wycofać. 

Co do płyty gł to jest to MSI Mpower Z97.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w stosunku do tych "fiuczerów" które oferuje DX? Widziałem screeny z oprogramowania, jest bardziej pełne i ma mnóstwo funkcji, jakieś ulepszenia do filmów itd. :P

Jest to jakieś znaczące udogodnienie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś bym łączył analogowo. Pamiętaj, że przy optyku ma znaczenie również DAC w głośnikach, a tu nie byłbym pewny jego super jakości. No i przy optyku masz sygnał cyfrowy na optyczny, następnie znowu na cyfrowy i dopiero wtedy na analog... Optyk ogólnie stosowałbym tylko przy bardzo długich połączeniach 7-10m i więcej, oraz tam gdzie może wystąpić sporo zakłóceń. W każdym innym wypadku brałbym albo analog, albo coaxial.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...