Skocz do zawartości
Ganimadeus

Upgrade zestawu / samej grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo myślałem, żeby kupić coś aby odpaliło GTA V jakiegoś R9 270x, ale po głębszych przemyśleniach jeśli chciałbym w coś pograć w przyszłości to nie ma co teraz wydawać np. 600 PLN żeby tylko w GTA pograć, jak za te 3lata znowu może okazać się, że będzie za słaba. 

Słyszałem, że bardzo dobry stosunek ceny do jakości ma GTX 970 mogę go kupić gdzieś za ~1300PLN bo odliczę sobie VAT co myślę, jeszcze bardziej powinno wpłynąć na moją decyzję. Ta karta winna chyba wystarczyć na dobrych kilka lat. 

Zatem pytanie do Was co o tym sądzicie? Czy zasilacz podoła i w jakim stopniu procek może ograniczać grafikę? 

 

Mój obecny zestaw:
CPU: AMD Phenom II X4 Quad Core 965 Black Edition 3.4GHz + chłodzenie Silentium PC FORTIS procesor póki co niepodkręcany 
Mobo: Gigabyte GA-MA790XT-UD4P
Ram: 1GB x4 Patriot DDR3 1600MHz 7-7-7-18
Zasilacz 550W Pentragram
GPU: HD4870 Powercolor GDDR5 256bit 512MB - raz już naprawiana(zimne luty)w piekarniku :)
Monitor obecnie 19 cali więc max rozdziałka to 1440x900
Edytowane przez Ganimadeus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek już teraz słaby a co dopiero za 3 lata

max co bym brał to gtx 960  bo jednak 970 to bedzie się nudziła

procka oczywiście podkręć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tytułować tematy w dziale co kupić

 

napraw.

 

Usuń formatowanie tekstu w pierwszym poscie.

Z formatowaniem nie dałem rady nie wiem dlaczego...

 

procek już teraz słaby a co dopiero za 3 lata

max co bym brał to gtx 960  bo jednak 970 to bedzie się nudziła

procka oczywiście podkręć

Czyli co najrozsądniej to kupić teraz jakąś gorszą grafę aby mi GTA i inne bliskie tytuły pociągneły na mid dajmy na to czyli np. tego r9 270x? Czy też wspomnianego GTX 960? A za rok czy dwa złożyć coś konkretnego? 

Edytowane przez Ganimadeus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...