Skocz do zawartości
thexamx

Komputer pod CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż potrzebuje kogoś kto by mi złozył komputer bez monitora itp. Do cs:go chcę osiągnąć od 60-120 fps, albo stałe 60.(na najniższych albo średnich detalach.)

Chce zapłacić jak najmniej. Komputer będzie służył tylko do cs go.

Dziękuje za odpowiedzi i czekam.

Edytowane przez thexamx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat nie trzyma się sensu.. Skąd ktoś może wiedzieć jaki budżet posiadasz ?

Czy nowe części czy używane ?

 

- Podaj info ile możesz wydać na komputer. Wtedy ktoś Ci będzie mógł pomóc, bo tak ktoś Ci złoży PC, a Ty powiesz za drogo :P

Edytowane przez aqua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Napisałem w 1 poście że CHCĘ ZAPŁACIĆ JAK NAJMNIEJ(co znaczy że chcę możliwie jak najtańszy zestaw oby tylko działał z csem). Więc po co Ci budżet?

Będę grał na rozdziałce 1024x768 czy coś podobnego :)

Ogólnie części wolałbym nowe, bo nigdy nie miałem używanych i nie wiem jak z żywotnością ich.

Edytowane przez thexamx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to uciągnie csa? Bo posiadam laptop model Dell Inspiron 3521(https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&ved=0CD8QFjAG&url=http%3A%2F%2Fwww.euro.com.pl%2Flaptopy-i-netbooki%2Fdell-inspiron-15-3521-i3-3217u-4gb-500gb-hd7670-w8.bhtml&ei=aA01VbmqKsHzavTvgPgF&usg=AFQjCNHFWfjkKTQ0hKna7M9_76-5-i-HFw&sig2=E0nD-mwwG7ZAxUjR0v_b9Q&bvm=bv.91071109,d.d2s&cad=rja) i nie potrafi nawet 30 fpsów stałych wyciągnąć oczywiście wszystko na najniższych nawet rodzielczość

Edytowane przez thexamx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, uciągnie. Na youtubie jest masa filmików jak intel hd grapfics radzi sobie z cs: go

np. 

 

Graphics set to Low
Without Fraps ~ 50-80 fps
With Fraps ~ 40-60 fps
----------------------------------------­----------------------------
Resolution - 1024x768
Mainboard - Asus H81M-E
Processor - Intel Celeron G1840 Dual Core 2.8 Ghz (Socket 1150 Haswell)
Ram - 4GB DDR3 1600mhz (Single Chanel)
Video - Integrated (Intel HD Graphics) no OC
OS - Windows 8.1 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw za 1000zł jest "od amd" - cpu prawdopodobnie słabszy od intela g1840 ale zintegrowana grafika w amd mocniejsza... ALE droga do ewentualnej rozbudowy do i3/i5 zamknięta... amd apu są bardziej prądożerne i tym samym wydzielają więcej ciepła (potrzebne lepsze chłodzenie=większy hałas)

osobiście wybrałbym intela, a jeśli mógłbym wydać te 100zł więcej dołożyłbym do pentiuma (g3220, g3240, g3258) i/lub mobo na b85

 

w linku poniżej porównanie igpu intel vs amd 

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/amd-fusion-intel-core-i3.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procesor : Intel i3-2120 3,3GHz   ~150-200zł
Płyta głowa Asus P8H61-M LE (sockert 1155) ~100zł
Ram Corsair 1333Mhzc9 2x4gb ~150-200zł
Karta: GF GTX 560 2GB 128bit  ~100zł
dysk ~150zł
zasilacz - nowy najlepiej  ~120zł

miałem taki zestaw - ceny z rzeczy używanych w cs:go miałem  koło 80-120 fps w 900zł byś się zmieścił ale musiał byś trochę  poszukać używek. O żywotności procka , płyty ramu raczej nie musiałbyś się martwić, gorzej z kartą bo musiałbyś być pewny ,że nie była kręcona przez jakiegoś amatora.
 

Edytowane przez Klaus
Nie wklejaj formatowanego tekstu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...