Skocz do zawartości
warson

Modernizacja Sprzętu do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy w modernizacji sprzętu lecz od dłuższego czasu nie śledziłem nowinek technicznych i nie wiem jak wyglądają ceny sprzętu itp a więc proszę o wasza pomoc.

 

Obecnie moja skrzynka posiada takie bebeszki:

 

Procek: AMD Phenom II X4 965 3.40GHz

Grafa: AMD Radeon HD 7850 Vertex

Pamięć RAM: GoodRam 9Gb

Płyta Główna: Gigabyte GA-MA770T-UD3

Dysk SSD: Plextor MD5

 

Instalując ostatnio Battlefield Hardline oraz GTA V, niestety te gry już nie działają na wyższych detalach a na niższych płynność działania pozostawia wiele do życzenia. (Bardzo zależy mi na granie w dobrej jakości właśnie w te gry)

 

Kwota jaką chcę poświecić na zmianę sprzętu to 1000zł bez wymiany grafiki lub ewentualnie 1500zł z wymianą grafiki. Wydaje mi się że w całym tym zestawie do tyłu jest procek i on może powodować słabą płynność, spadki pamięci podczas grania itp. 

 

Sprzęt chcę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> na raty, więc proszę o polecenie dobrych i tanich sklepów. Co Polecacie ogólnie wymienić albo dodać? Z góry dziękuję za wszelaką pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięć RAM: GoodRam 9Gb

-Czyli masz 3 kości?

 

1. Procesor: http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4460-3-20ghz-lga1150-box-bx80646i54460-haswell-refresh-636603/

2. Płyta główna: http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-h81m-p33-h81-dualddr3-1600-sata3-dvi-matx-h81m-p33-604814/

Ta płyta ma 2 sloty na pamięć ram, musisz to wziąć pod uwagę.

 

Zasilacz masz jaki?

Do 500zł nie wymienisz tego hd7850 na nic ciekawego z nowych.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...