Skocz do zawartości
smeagol

Który GTX960 - wybrane cechy użytkowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - to mój pierwszy wpis na tym forum.

Zamierzam zakupić GTX960. Jestem zdecydowany na zakup jednej z dwóch poniższych kart (inne odpadły na etapie eliminacji):

 

http://proline.pl/?p=STRIX-GTX960-DC2OC-2GD5

http://proline.pl/?p=GTX+960+GAMING+100ME

 

I tu mam do Was dwa pytania bo nie wiem którą wybrać:

 

1. Pytanie o charakterze intuicyjno-wróżbiarskim:

Otóż nie znoszę piszczących/warczących lub cokolwiek innego robiących cewek. Moja nienawiść do tego zjawiska jest ogromna. Czy moglibyście na podstawie własnych/cudzych doświadczeń określić w której z w/w kart ryzyko wydawania niepożądanych odgłosów jest większe? Naprawdę nie zniósłbym nowej karty uprawiającej ten niecny proceder. A chodzić w po sklepach i reklamować oraz czekać na decyzje też mi się nie chce. Pomijam, że nie mam na to czasu.

 

2. Oprogramowanie dołączane do kart:

Które oprogramowanie dołączane do w/w kart jest waszym zdaniem lepsze (Asusa czy MSI) i dlaczego? Interesuje mnie łatwość użycia przy podkręcaniu, ale też ilość i czytelność (np wykresiki) przekazywania informacji. Ponadto mile widziane byłyby profile konfiguracji łatwo uruchamiane (np. kombinacja klawiszy). No i oczywiście niezawodność tego oprogramowania - wywalający się soft obsługujący sprzęt to druga rzecz której nie znoszę...

A i jeszcze jedno: który soft lepiej działa na koncie zwykłego usera - bez uprawnień administratora. Jeśli się okaże, że przy uruchamianiu softu (w trakcie logowania) na takim koncie zacznie pluć głupkowatymi komunikatami o tym, że czegoś nie może, to też nie dobrze...

 

Bardzo proszę o pomoc i to jak najszybciej. W poniedziałek/wtorek muszę tą kartę kupić - dziecku obiecałem...

Z góry THX...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...