Skocz do zawartości
andrew777

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już kilka gameplay'ów z tej gry i muszę przyznać, że nie jest tak źle, jak się obawiałem. Mam trochę zastrzeżeń (np. samochód "samo-naprawiający się", jak dotrzemy do checkpointa), ale ogólnie wrażenie jest pozytywne. Byle tylko fabuła miała jak najmniej wspólnego z tym ostatnim filmem, który wg mnie był porażką na całej (tak, całej) linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat super, lokacje super, krajobrazy super, dialogi straszne, "voice acting" słaby tylko Chumbucket jest świetny. Model jazdy i walka "care combat" są dobre, dużo zabawy miałem z tym. Walka wręcz trochę drewniana. Tak w skrócie, to mogła być o wiele lepsza gra. Gdyby tylko bardziej postarali przy tworzeniu na fabuły, jeszcze większy nacisk położyli w niej na "samochód" jako główny cel bohatera. zrobili ciekawe zadania poboczne, bo ciekawych postaci nie brakuje i lokacji, a nie typowe misje z otwartego świata. Trochę szkoda.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mad_max_pc_screen_ultra_test_review_14m.

Koniec świata przyszedł nieoczekiwanie, zabierając na wieczny odpoczynek miliardy ludzkich stworzeń. Oceany i morza wyparowały, pastwiska zamieniły w pustynie, niebiosa splunęły ogniem, świadectwa dawnej cywilizacji skonsumowały żywioły. Wojna atomowa? Katastrofa naturalna? Biblijna Apokalipsa? Dzisiaj przyczyny są nieistotne... Matka Ziemia pogrążona w agonii zapomniała o swoich dzieciach, skazując ocalałych na desperacką walkę o przetrwanie. Światem zawładnęły pierwotne instynkty napędzane głodem, pragnieniem oraz resztkami paliw kopalnych. Gdzieś pośród bezkresnych piasków, zamknięty w swoim pancernym wehikule podróżuje też ostatni Wojownik Szos - Mad Max - szukający jednocześnie zemsty, ukojenia i nadziei. Cóż... Trudne czasy wymagają szalonych bohaterów, niekoniecznie altruistów o pacyfistycznym usposobieniu...

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...