Skocz do zawartości
naxi

Strona socialclub.rockstargames.com nie chce się wczytać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 Posiadam internet przez wifi, który działa bardzo dobrze ale gdy próbuje wczytać socialclub.rockstargames.com moja przeglądarka twierdzi że strona jest niedostępna (używam Chrome ale sprawdzałem też mozille i internet explorer + mam zainstalowaną najnowszą jave i flash player'a). Jestem jednak pewien, że strona nie padła bo jak odpalam ją przy włączonym Hola na Polske to wczytuje się ona bez problemu. Normalnie bym to olał, ale ostatnio kupiłem GTA V i kiedy włączam aplikacje social cluba to po dłuższym zastanowieniu twierdzi ona, że nie mam internetu, więc stwierdziłem że te dwie rzeczy mogą być powiązane. Od razu dodam też, że próbowałem różnych fix'ów podanych przez użytkowników na supporcie rockstara, ale aplikacja nadal włącza się tylko w trybie offline. Tak więc, chciałem was zapytać czy są może jakieś ustawienia routera które to blokują mimo jego resetowania. Może musiałbym otworzyć jakiś port albo zmienić dns, ale nie mam pojęcia o tych rzeczach za wiele.

 Z góry dziękuje za pomoc,

 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie coś jest namieszane na routerze albo pomiedzy tobą a serwerem na którym jest strona jest jakieś wąskie gardło .

 

Na początek podaj model routera , spinguj stronę ( dla ułatwienia masz IP - 192.81.241.19 ) i zrób mapę trasy do serwera strony ( polecenie tracert ) .

 

Robisz to tak - na początek uruchamiasz konsolę ( CMD ) - Start>Uruchom ( lub klawisze Win+R ) , w  oknie wpisujesz CMD .

 

W nowo otwartym oknie wpisujesz ping 192.81.241.19 i dajesz enter .

 

potem polecenie tracert i wpisujesz to samo IP .

 

Na koniec robisz screena z wynikami i dajesz na forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ewidętnie blokuje połączenie z serwerem RS .

 

Na początek podłącz neta bezpośrednio z pominięciem routera - będziemy wiedzeć czy problem jest po stronie routera czy to dostawca coś miesza albo po drodze są jakieś wąskie gardła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ok, a mógłbyś powiedzieć mi co mogę zrobić, gdyby strona działała dobrze po kablu? Router jest u moich sąsiadów i nie chciałbym iść żeby tylko specjalnie sprwadzić jedną stronę, chyba że to na razie jedyna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj okazję, żeby trochę potestować i mam bardzo dziwne wyniki. Na komputerze z routerem dałem internet po kablu i strona działa elegancko, ale co ciekawe jak jest na routerze to na tym kompie też działa. Robiłem factory reset, wyłączałem firewall na routerze, wyłączałem i włączałem upnp, dmz mam wyłaczone i żadne rozwiązanie nic nie daję. Co ważne, strona działa jak się połączę z jakiegokolwiek smartfona, a nie działa tylko na moim kompie i jeszcze na laptopie. Odblokowałem porty dla swojego kompa, które podał rockstar do online na tej stronie https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200525767-GTA-Online-Connection-Troubleshootingi nadal nic. Później ściągnąłem sobie z ciekawości cyberghost'a do zmiany vpn i strona jak i launcher działają bez problemu i jestem w stanie grać w GTA, również w online, ale nie mogę połączyć się z innymi graczami bo działa to na zasadzie p2p, które cyberghost blokuje jeśli nie płaci się za premium, więc chciałbym jakoś sprawić żeby działało bez tego programu. Mam nadzieję, że na bazie tych informacji uda nam się dojść do jakiegoś rozwiązania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...