Skocz do zawartości
erni_k

24" lub 27" pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam pomocy w wyborze monitora, a zaraz przyjadą pany wsadzą mnie w kaftan i zamkną w domku bez klamek... tyle tego jest. 

Potrzebuje monitor głównie do pracy, programy CAD/CAM, czasami rozrywka w postaci gry czy filmu. Pracowałem na dwóch moniotor 19" i 17", ale 17" odmówiła współpracy, a przyzwyczaiłem się. Teraz nie mogę sobie poradzić.
Co powinien mieć monitor którego poszukuje: 

- nie męczyć oczu, to raczej podstawa
- matowa matryca to druga podstawa
- rozdzielczość oczywiście FullHD minimum. 
- wiem że dla mnie 27" to nie za dużo, a 19" to za mało, dlatego 24" albo 27"
- budżet do 600zł maks
- może być używany
- jakby to miało znaczenie jestem w pewnym stopniu daltonistą tzn nie rozróżniam pewnych barw więc nie wiem czy dostrzegę jakieś uper-hiper różnice między różnymi matrycami

są używane 27" samsunga tyle że z TV (w zasadzie nie wiem czy to wada czy zaleta jeśli chodzi o monitor do PC), LT24C300, T27A550

nie wiem czemu ale podobają mi się BENQ: GL2460 GL2450H, może mają ładne opisy...
może coś LG 
24M35A

Pozdrawiam erni_k, mam nadzieję że ktoś podpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...