Skocz do zawartości
Elemenar

Corsair Vengeance M95 przebicia prądu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie kupiłem myszkę Corsair Vengeance M95 która ma metalową podstawę ijest problematyczna.

Podczas klikania przycisków i jednoczesnym dotykaniu podstawy zostaje porażony prądem, myślicie że to podlega gwarancji ???

Edytowane przez Elemenar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiste że tak, od kiedy w gniazdkach nie ma bolców ?? O.o

 

dobra temat do zamknięcia.... bolec ma, ale uziemienie z niego nie idzie.. :(

 

Dziękuje za radę :)

Edytowane przez Elemenar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym Klaus mówi jest to po prostu uziemienie. Miałem podobnie że swoją leciwą mychą Logitech G9x dostawałam kopa z rolki. Powód był prosty kiedyś jeśli w instalacji elektrycznej nie było uziemienia elektrycy podpisali w gniazdku ten właśnie bolec do minusa, po jakimś czasie elektrycy coś robili na klatce i zamienili fazy czyli na minusie był plus a na plusie był minus w wyniku czego na bolcu uziemienia miałem napięcie i komputer czy myszka prądem kopią. Sprawdzić gniazdko próbnikiem jeśli na bolcu jest napięcie, rozebrać gniazdko i przepiąć kabel uziemienia z plusa na minus i będzie ok. Nie jestem zbyt dobry w tłumaczeniu więc jak by były jakieś pytania to pisz.

Edytowane przez Triangullar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...