Skocz do zawartości
Dziki_

Upgrade starego sprzętu - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych użytkowników forum :). Jako, że przez dłuższy czas nie korzystałem z wymagających programów bądź też gier komputerowych, a sprzęt jak to sprzęt elektroniczny zrobił się nieco przestarzały. Ostatnio kupiłem sobie nowy dodatek do gry World of Warcraft (WoD) niestety krótko mówiąc maszyna nie pozwala na satysfakcjonującą rozgrywkę głównie ze względu na widoczne spadki fpsów już nie wspominając o ich marnej ilości. Moje pytanie jest następujące czy jest szansa wymienienia np. karty graficznej na jakis nowszy model, czy niestety lapiej zainwestować w nowy komputer. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

 

Parametry maszyny:

Płyta główna - ASUS M4A79 XTD EVO AM3 support, DDR3 1800+

Procesor - AMD II 640, 4x2,6 GHz

Grafika - PowerColor Radeon HD 4890 1Gb DDR5

RAM - Patriot DDR3 PC3-10666 1333MHz 4Gb

Zasilacz - OCZ 500 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie podałem budżetu, coż prawdę mówiąc chciałbym zmieścić się w granicach tysiąca złotych, jeśli chodzi o inne gry to niekoniecznie tylko WoW i faktycznie wyglada na to że tylko zasilacz, dysk i dvd mogłyby zostać reszta do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...