Skocz do zawartości
piti198

GA-H55M-UD2H błąd z usługą windows update

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy mamy komputer z tą płytą, a konkretnie GA-H55M-UD2H (rev. 1.0). Wcześniej był tam dysk twardy Samsung F3 HD502HJ, ale niestety odmówił posłuszeństwa (bad sektory) i trzeba było kupić coś nowego. To kupiłem WD10EZEX. Chciałem ustawić dysk w trybie AHCI, to w biosie ustawiłem co trzeba. Po zainstalowaniu Windowsa 7 x64 i instalacji sterowników do tej płyty głównej z dołączonej płyty CD, zablokowała się usługa Windows Update, nie mozna w ogóle wyszukać żadnej aktualizacji bo pojawia się komunikat w stylu "Windows Update nie może znaleźć aktualizacji, ponieważ usługa nie jest uruchomiona". Ta usługa jest uruchomiona, sprawdzałem w usługach. To jest jakiś błąd wynikający z technologii zaawansowanego formatu, który firma WD wprowadziła w swoich dyskach.

Podobno pomaga zainstalowanie aktualizacji KB982018, ale ja próbowałem i nic z tego błąd dalej występuje. Przeinstalowałem system od nowa i od razu zainstalowałem tą aktualizację na czysto i też dalej to samo.

Edytowane przez piti198

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sorry chłopie, oczekiwałem pomocy, a Ty mi tu wyjeżdżasz z oskarżeniami o piractwo. Za taką pomoc to ja dziękuję.

System jest oryginalny.

Edytowane przez piti198

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...