Skocz do zawartości
tom75h

pł. główna, CPU, grafika, RAM; do gier; do 4 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem trochę nie na czsie, potrzebuje porady co do wyboru:

1. Płyta główna (może jakaś msi)

2. CPU (preferowany intel)

3. RAM (do tej pory używałem patriotów)

4. Grafika (preferowana nvidia)

do 4 tys.

 

 

Posiadam zasilacz 700 W.

Edytowane przez tom75h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim napisz co to za zasilacz. Jego marka i model.  Moc nam niewiele mówi.  

 

Wstepnie:

 

http://www.morele.net/inventory/info/JYRF78/

 

Zestaw z i5 4590 i dyskiem twardym

 

http://www.morele.net/inventory/info/7PBQvW/

 

Zestaw bez dysku, ale z i5 4690K płyta Z97 i chłodzeniem HR-02. Oraz szybszą pamięcią. Jak za drogo to usuń z koszyka obudowę jesli już jakaś posiadasz. To samo w pierwszym zestawie. Oba zestawy posiadają GTX 970 od MSI oraz dysk SSD, który jest wskazany.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że do grafiki 16gb ramu to minimum.

"grafika" chodziło mi o kartę graficzną :)

 

Dewil - dzięki za punkt zaczepienia, w twojej propozycji poza wyrzuceniem zbednych elementów zmieniłem pł.główną na msi Z97 G45 Gaming oraz pamieci na patrioty Viper 3 CL9

 

Teraz potrzebuje tylko jakiejs karty graficznej która w miare przyzwoicie obsłuży 1920x1080 (internet, office, filmy) do 100 pln moze być używka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze a powiedz nam dokładnie do czego ma służyć ten zestaw ??

Bo jak do przegladania internet, office i filmów jak wspomniałeś, to grafika w procesorze wystarczy spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi dolar444 główny zestaw którego dotyczyło zapytanie tj pł.głównej,procesora, karty graficznej, pamięci zostało skompletowane i z niecierpliwością oczekuje kuriera dzwoniącego do mych drzwi :).

 

Teraz potrzebuje zamiennika karty którą szlag trafił a współpracować ma z msi k8n z intelem 6600 quad i 8GB na pokładzie, a bedzie obslugiwal 24" monitor z rozdzialka 1920x1080 i wykorzystywany bedzie do internetu, offica, filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...