Skocz do zawartości
ssjfrytek

Komputer pod gry za 6k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na dniach zamawiam nowy komputer. Skleiłem taki oto zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/0lA4oB/

Wszystko z nim w porządku? Znaczy wiem, że 16GB ramu to sporo, ale nie zamierzam dokupować ich w przyszłości i akurat mieszczę się w kwocie, którą chcę wydać. Zestaw zamierzam podkręcić dopiero, gdy gry zaczną niedomagać, a gdy to nie będzie wystarczyło dokupiłbym drugiego GTX'a 970 pod SLI i wymienił przy okazji zasilacz na mocniejszy.

 

Dobrze to rozkminiam? Jestem niemal w 100 % przekonany do tego zestawu, ale 6k jednak piechotą nie chodzi i wolę żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pytam więc o Wasze opinie, może osobiście byście coś zmienili? ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej weź ten zestaw http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_maj_2015?page=0,18 zmien tylko ramy i dysk SSD na większy taki który wybrales.

 

W SLI nie warto się ładować mowie to ja posiadacz SLI z 970

 

 

4790k do gier jest nie opłacalne a za nim będą gry wykorzystujące 8 rdzeni względnie HT to będzie 2020r.

 

Płytę wybrales bardzo fajna ale czy warta jest dopłaty smiem wątpić. Ja bym zestroil zestaw pod gtx980 w tym budrzecie.

 

Więcej zyskasz na mocniejszej karcie graficznej niż na mobo i cpu

Edytowane przez zaodrze244
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...