Skocz do zawartości
bender83

Wentylator 60mm z PWM

Rekomendowane odpowiedzi

W moim domowym NAS-ie padł wentylator. Siedzę dzisiaj od rana i staram się znaleźć wentylator 60x60x15 z PWM (czteropinowa wtyczka) ale jak na razie nie udało mi się znaleźć w Polsce takiego modelu. Czy ktoś może zna jakąś firmę i model, który spełniałby powyższe wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej poszukać dokładnie takiego samego? Chyba ten uszkodzony ma jakieś oznaczenia.

Gdyby to było takie proste pewnie tak bym zrobił. Niestety nie mogę takiego nigdzie znaleźć w PL a nie uśmiecha mi się sprowadzanie głupiego wentylatorka ze stanów, już nawet nie chodzi mi o koszta, ale NAS stoi i nie robi...

 

Edit: okazalo się, że te od AMD mają 70mm. Ale za to znalazłem taki oto wiatrak ( :D ) http://allegro.pl/show_item.php?item=5245473992. Zamówiłem, może będzie ok.

Edytowane przez bender83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej poszukać dokładnie takiego samego? Chyba ten uszkodzony ma jakieś oznaczenia.

 

Kiedyś polowałem na śmigło do sekcji zasilania P5Q DLX. Jak zobaczyłem ile wołają za wentylator promieniowy to gwizdnąłem. ;]

 

@bender83

Żebyś tylko nie zgasił się z inną specyfikacją i startem na wyższym napięciu na tym z aukcji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 zł za wentyl a ile NAS? :P

Ja go dostałem za free z dwoma dyskami, ale z tego co widzę "goły" kosztuje około 600 zł.

Z tego co czytałem to ludzie zamawiali te wentylatory przez serwis QNAP-a, ale to na pewno nie będzie 5 zł i na pewno nie przyjdzie szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...