Skocz do zawartości
AiXen

Nietypowy problem z myszką GX55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna moja myszka zaczęła wariować, mianowicie LPM, gdy naciskam go normalnie to wszystko działa, jednak gdy staram się coś przeciągnąć, przytrzymać w grze to w różnych sytuacjach przestaje "trzymać".

Przykłady: 

1) Przesuwanie folderów, czasami mogę to bez problemowo zrobić, czasami jednak puszczają się od "trzymania" ( nie wiem jak to sprecyzować").

2) W grze cs:go gdy trzymam granat w lpm, żeby puścić w danym momencie, to bywa tak, że wypada  w niekorzystnym czasie.

Mój sprzęt: Natec Genesis GX55.

Sprawdzałem myszkę brata, ma identyczną i problem ten nie występuje.

Zmieniłem także w ustawieniach myszki, że podstawowe czynności wykonuje się PPM i wszystko działało.

 

Proszę o pomoc, czy istnieje jakaś możliwość czyszczenia tego typu myszki? Da się ją jakoś otworzyć? Miał ktoś z Was podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie problem leży w przełączniku pod lewym klikiem. Spróbuj przeczyścić poprzez dmuchnięcie sprężonym powietrzem nie rozbierając myszki.

 

Jeżeli to nie pomoże, to albo oddaj ją na gwarancję (czy co tam jest), albo rozkręć,spróbuj przeczyścić jeszcze raz i w ostateczności wymień przełącznik na inny tego samego typu.

 

Co do samej rozbiórki - śrubki są zapewne pod ślizgaczami, jak zwykle.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie problem leży w przełączniku pod lewym klikiem. Spróbuj przeczyścić poprzez dmuchnięcie sprężonym powietrzem nie rozbierając myszki.

 

Jeżeli to nie pomoże, to albo oddaj ją na gwarancję (czy co tam jest), albo rozkręć,spróbuj przeczyścić jeszcze raz i w ostateczności wymień przełącznik na inny tego samego typu.

 

Co do samej rozbiórki - śrubki są zapewne pod ślizgaczami, jak zwykle.

 

Racja są tam śrubki :). Myszka kosztowała 50zł i nie wiem czy jest sens z odsyłaniem na gwarancję, kupowałem prze internet. Agito albo morele. Spróbuję z tym sprężonym powietrzem, jak nie zadziała to ją rozbiorę :D

 

 

~~EDIT

Już wiem, myszka została kupiona na agito.pl nigdy nic nie odsyłałem na gwarancję, jak to wygląda?

Mam fakturę --> http://scr.hu/2zre/88b8c
Edytowane przez AiXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...