Skocz do zawartości
nosweratu

klawiatura i mysz (bezprzewodowe niekoniecznie zestaw)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam klawiatury i myszy bezprzewodowej - zestaw ogólnego zastosowania - niemniej zdarza mi się też grać w gry FPS - (bf3 , cs) - wiem że tu myszki bezprzewodowe kuleją

- myślałem więc o czymś konkretnym typu logitech 700s (nie jestem profesjonalnym graczem) - nie mam ambicji  w tej dziedzinie - zostaje przy mojej obecnej pracy :>

 

Co do kalwiatury to dobrze pisało mi się na Microsoft curve 2000 - czy szukanie czegoś takiego jest dobrym pomysłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)zdarza mi się też grać w gry FPS - (bf3 , cs) - wiem że tu myszki bezprzewodowe kuleją

Co za bzdura...

 

 

- myślałem więc o czymś konkretnym typu logitech 700s

Logitech g700s pod względem technicznym jest świetną myszką, ale kupując ją licz się z tym, że nie będziesz instalował do niej oprogramowania - obecne drivery to najgorszy badziew, które nie dość, że słabo działają same w sobie, to na dodatek powodują czasami spory lag systemu, co przenosi się również na gry - Twoja postać przez kilka sekund nie reaguje na żadne komendy, a po chwili zaczyna odtwarzać wszystkie kolejno wciśnięte klawisze, co często może zakończyć się Twoją śmiercią. Usunięcie sterów automatycznie usuwa również i ten problem, ale tracisz wtedy możliwość zaawansowanego ustawiania myszki.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem - G700s to świetna mysz, a jak raz ją ustawię i zapiszę te opcje w pamięci myszy, to mogę po prostu wyłączyć drivery i problem znika.

 

Co do klawiatur bezprzewodowych, to się nie wypowiadam. Klawiatura jest dla mnie na tyle "stacjonarnym" urządzeniem, że kabel mi nie przeszkadza. Z przewodowych to mogę polecić K8100 v.2 od Gigabyte'a - bardzo wygodna i ma w komplecie sylikonową nakładkę, która bardzo się przydaje, gdy się je przy kompie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyciski dotykowe odpadają - dalej zastanawiam się jaka jest różnica w głośności 700s vs mój obecny x750

to co znalazłem:

Klawiatura Modecom MC-800G
Rapoo 5G E9270P
Logitech MK520 (to zestaw mysz i klawiatura... ale jedynie klawka mi by była potrzebna)

Edytowane przez nosweratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...