Skocz do zawartości
bandit

Kierownica komputerowa???

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy ta żółta kiera Logitech to ma takie cos jak sie ją skręci to wraca do położenia neutralnego???????????? Może to trohe głupie i mam kupować tą kierę przez internet i nie mam jak sprawdzić

 

Proszę o odpowiedź

link:http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=1997

Bardzo Proszę

:oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak posiada takie cos. Kumpel ja ma (przynajmniej z wygladu tak wnioskuje). Spisuje sie swietnie tylko nie przypasilo mi ze zmienia sie biegi jak w formule 1 - ale to ponoc kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka Modene :D

Jak na poczatek to mysle styka.

Gdzie ją kupiłeś i co sądzisz o żółtym Logi? Nie podawaj adresu na forum fanów symulatorów bo byłem tam ale nie podobała mi się atmosfera tam panująca dlatego jeśli możesz odpowiedz tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zólta jest slabsza od czerwonej. Dzisiaj pocinalem na tej czerwonej w colina3. Szczerze mowiac jest beznadziejna. Lipa totalna. Jakby Ci sie udalo znalesc poprzednią wersje tych kierownic; maja one lopatki do przerzucania biegów , a nie przyciski. I przykrecana jest od dołu.

Postaram Ci sie jutro napisac jaki to dokladnie model bo mialem ja pozyczoną i byla wypaśna.

 

Ta zołta to kasa wyrzucona w bloto. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zólta jest slabsza od czerwonej. Dzisiaj pocinalem na tej czerwonej w colina3. Szczerze mowiac jest beznadziejna. Lipa totalna. Jakby Ci sie udalo znalesc poprzednią wersje tych kierownic; maja one lopatki do przerzucania biegów , a nie przyciski. I przykrecana jest od dołu. 

Postaram Ci sie jutro napisac jaki to dokladnie model bo mialem ja pozyczoną i byla wypaśna.

 

Ta zołta to kasa wyrzucona w bloto. Takie jest moje zdanie.

No to zes dal przyklad. Gierka z ktora kazda kiera ma problemy.

Zapodaj przyklad z jakiegos sima a nie megazjeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile ona kosztuje. W sklepie jej raczej nie dostaniesz...kierownica troche stara ale na lepszej jeszcze nie jezdzilem.

 

wingman formula force ( biegi - łopatki , przykrecana od dolu , czerwona )

 

jonathan niby masz racje ale na ten kierownicy gralem takze w colina 2 i inne gry samochodowe i kierownica ta jest naprawde kiepskawa. Przy ten ktora wymienilem wyzej chowa sie poprostu. Takie jest moje zdanie gralem na obydwu i uwazam ze do gier typu colin nadaje sie tamta.

Nie wiem jak to wyglada na grach typu nfs bo poprostu w nie nie gram bo sa żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ta żółta kiera Logitech to ma takie cos jak sie ją skręci to wraca do położenia neutralnego????????????  Może to trohe głupie i mam kupować tą kierę przez internet i nie mam jak sprawdzić  

 

Proszę o odpowiedź

link:http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=1997  

Bardzo Proszę

:oops:

nie wiem po co przez internet jesli mozesz qpic w ZETO na rejtena (na 100% sa bylem 3 dni temu po 190zł) moze jeszcze gdzies beda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kierownica na ktorej gralem byla.... na automacie. Automat byl jooz stary, wielkosci prawdziwego samochodu. Mimo iz gra jooz stara - Virtua Racing 1 (pamietam jaka kiedy byla zajawka na ta gre, ale to za czasó kiedy saturn konkurowal z psx) gralo sie wypas. Kierownice momentami ciezko bylo utrzymac... wrazenia milem takie ze wydale wszystki pienizdze jakie mialem (10zl)... a girka po 2zl byla.... Pomyslelem ze tak smao bedzie na wszystkich kierach z feedbackem (pierwszy raz wtedy gralem ).... wiec po tygadniu poszlem do kafejki bo tam gt3 na ps2 na kierownicy ze znaczkiem ferrari i mimo ze gra jest duzo nowsza od vr a kiera mila force feedback, wrazenia z jazdy nie byly nawet w polowie tak fajne jak na automacie. Wiecej na kierownicy nie gralem.... wiec nic doradzic nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ta logitecha czerwona wawalilem 300zl, prawie mialem kase to mysle kupie zawsze chcialem miec :)

w nfh hp2 to porazka jak dla mnie, colin 3 to samo, colin 2 fajnie, ale najbardziej pasowalo mi granie w toca race driver :) super sie jezdzi, jak dla mnie.

pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ta żółta kiera Logitech to ma takie cos jak sie ją skręci to wraca do położenia neutralnego????????????  Może to trohe głupie i mam kupować tą kierę przez internet i nie mam jak sprawdzić  

 

Proszę o odpowiedź

link:http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=1997  

Bardzo Proszę

:oops:

bardzo oki kierownica..kupilem ja w Bydgoszczy za 199zeta i dali gratis ORYGINALNEGO!!! Colina3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ta żółta kiera Logitech to ma takie cos jak sie ją skręci to wraca do położenia neutralnego????????????  Może to trohe głupie i mam kupować tą kierę przez internet i nie mam jak sprawdzić  

 

Proszę o odpowiedź

link:http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=1997  

Bardzo Proszę

:oops:

bardzo oki kierownica..kupilem ja w Bydgoszczy za 199zeta i dali gratis ORYGINALNEGO!!! Colina3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...