Skocz do zawartości
Rydian

Komputer głównie do gier i grafiki 2D (4000 - 4500 zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Od razu dziękuję Ci że to czytasz  smile.png

 

Wiem że pisałem już o pomoc w złożeniu komputera, ale koniec końców nie zakupiłem nic, więc pozwalam sobie skorzystać z Waszej rady raz jeszcze, po dość długim czasie (około rok temu) smile.png
 

Wiem że takie tematy już były, ale mimo szukania, nie do końca udało mi się znaleźć konfigurację która wydawałaby mi się odpowiednia. Postanowiłem więc poprosić o bardziej spersonalizowaną pomoc  smile.png
Przepraszam jeśli kogoś zirytował kolejny podobny temat.

 

  • Zastosowanie komputera : Głównie gry (zależy mi żeby nawet najbardziej wymagające tytuły działały na pełnych detalach... no chyba że to niemożliwe w tej półce cenowej, wtedy możecie mnie wyśmiać  tongue.png). Przydało by się żeby też bardzo dobrze radził sobie z programami do obróbki grafiki 2D zarówno rastrowej jaki i wektorowej (głównie oczywiście Photoshop i Illustrator). A i jeszcze bardzo sporadycznie obróbka video.
  • Maksymalna kwota : 4500zł (jak mnie przekonacie że warto to mogę trochę dołożyć  smile.png )
  • Których części potrzebuję : no, "budę" oczywiście, ale jak bylibyście mi jeszcze w stanie jakiś monitor polecić, to byłbym wdzięczny (miałem nadzieję zmieścić się w 5000zł za kompa i monitor)  smile.png
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : na chwilę obecną w ogóle się na tym nie znam, więc raczej nie. Jak będzie sprzęt z możliwością OC, to może się nauczę, ale jakby dało się taniej a bez możliwości, to chyba wolałbym iść w te stronę...
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: Mam Samsung SyncMaster 931BW (1440x900), ale koniecznie potrzebowałbym dokupić sobie jeszcze jeden sporo większy monitor.
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) mysz, klawiatura, głośniczki  tongue.png
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne : ...chyba że sądzicie że laptop będzie lepszym wyborem, bo niby mniejsze zużycie prądu, to może jakoś za rok się zwróci wydanie na niego więcej... nie wiem, chyba nie... pytam po prostu tongue.png

 

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie się postem i bardzo proszę o pomoc, bo zagubiłem z w nadmiarze informacji  smile.png

 

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.morele.net/inventory/info/l1tGy3/

 

5030zł z monitorem, Wiedźmin 3 oraz Batman Arkham Knight gratis.

W obudowie przełóż jeden wentylator z góry na przód.

 

 

http://www.purepc.pl...owe_na_maj_2015

  • Promocja #2: usługa złożenia komputera za 1 złoty i wysyłka gratis - co trzeba zrobić:
  • Umieść w koszyku usługę złożenia zestawu komputerowego bez dodatkowego chłodzenia (Kliknij tu!) albo z dodatkowym chłodzeniem (Kliknij tu!)
  • W koszyku z zamówieniem w polu "Wpisz kod promocyjny" dodaj: W3FHN58JFW
  • Koszty wysyłki i cena usługi składania komputera zostaną zmienione automatycznie - gotowe!

 

Procesor kręć ile się da, tu masz poradnik (jest to banalne):

http://www.purepc.pl/podkrecanie/jak_podkrecic_procesor_poradnik?page=0,9

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...