Skocz do zawartości
Luizyt

Nóżki (podstawki) do obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie orientujecie sie czy mozna gdzieś kupic podstawaki pod obudowe podobne do tych jakie sa w chieftecach. Widziałem tez takie w jakichs innych big towerach. Nie interesują mnie takie trapezowate jakie codegen daje do swoich big'ow

Jak nie mozna tego kupic to z czego mozna by je zrobic? NIe musza byc składane oczywiscie i pasowały by mi takei kanciaste raczej.

Wysle maila do chifteca moze takie sprzedadza ale wątpie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jeśli odpowiadałyby ci takie (nie licząc tego wzoru) http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=32375

To możesz je zrobić z kątowników, które dostaniesz w jakimś sklepie z artykułami przemysłowymi. Wystarczy je troche wygiąć i dodać jakieś podkładki. A jeśli ci się nie chce tego robić to może zamontuj kólka, albo czekaj na odpowiedz od chiefteca.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne te "Twoje" nozki |/|ASO|| - szczel jakies foto po ciemaku :!:

Po ciemku niestety niemam bo się zamuliłem się jak miałem aparat i niezrobiłem :/ acha dodam że diody świecą się w rytm pracy dysku 8)

 

macie jeszcze pare fotek:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

ja polecam kolka- rewelacyjna mobilnosc, mnie to pasuje bo ja czesto ruszam bude wiec mnie to ulatwilo zycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|/|ASO|| rEsPeCt!!! :D:D Zajefajne :D Pozwolisz, że sobie takie kiedyś zrobie?? :D

Dzieki :)

Pewnie że możesz, niemam nic przeciwko a nawet będzie mi bardzo miło jak wykorzystasz mój pomysł :D oczywiście jak się tylko nie zrazisz cięciem plexi o grubości 10mm ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym ciales?

 

Ja mam pleksi osemke- robilem z niej takie szesciany do skrecenia obudowy zasilacza, mysle ze na nozki tez sie nada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Luzizyt wpadnij do mnie zobacz mojego wypasionego Codegena :)

Nózki ma <span style="color:red;">[ciach!]</span>ne... moge ci opchnąć po 20zł od szt. Jak by ci padło na łe.......jak byś chciał to wal do mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) moge ci opchnąć po 20zł od szt.  Jak by ci padło na łe.......jak byś chciał to wal do mnie. ;)

Hehehehehehe

zapomniales chyba dopisac 0. przed tym 20 :D

 

Ręcznie, piłka, pilnik, papier ścierny a pozatym miałem wzorzec wykonany z blachy - strasznie się taką plexi obrabia. 

Osemka sie rozni od dziesiatki dwoma milimetrami tylko :D

Niedosc ze twarda jak [ciach! by autor] to jeszcze sie kruszy jak przy byle mocniejszym pociagnieciu brzeszczotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie klops- bo nie mam jak zrobic zdjec.

Ale jak buda bedzie pomalowana, to wysepie od kogos aparat albo webcama i wrzuce juz wszystkie foty- obudowy i zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Luzizyt wpadnij do mnie zobacz mojego wypasionego Codegena :)

Nózki ma <font color="#FF0000">[ciach!]</font>... moge ci opchnąć po 20zł od szt.  Jak by ci padło na łe.......jak byś chciał to wal do mnie. ;)

Nie znam tego człowieka! Wywalcie go z tego forum!

 

Jeszcze zobaczysz jakie bede miał nózki, zam bedziesz błagał żeby ci je sprzedac po 20 za sztuke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Pare lat temu zmienialismy stare meble i przchodzac w piwnicy zauwazylem kupe desek(mdf) i tam wlasnie byly raczki do otwierania szafek... pomyslalem ze to moze byc TO!... nozka do obudowy... tak wyglada w moim przypadku zamontowana w obudowie ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Pare lat temu zmienialismy stare meble i przchodzac w piwnicy zauwazylem kupe desek(mdf) i tam wlasnie byly raczki do otwierania szafek... pomyslalem ze to moze byc TO!... nozka do obudowy... tak wyglada w moim przypadku zamontowana w obudowie ;)

Wow ale archeologia - ponad 4lata :D

 

Hmm. Też mam gdzieśik szafki z tymi rączkami i podsuneło mi to pomysła na nózki - ale inne jak twoje (troche za świecące te rączki - jakoś sie zmatowi) :wink: . THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...