Skocz do zawartości
Demmain45

Komputer do 3-4k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w związku z tym, że mam laptopa, który powoli "umiera", a także niespecjalnie znam się na sprzęcie chciałbym, żeby ktoś złożył mi komputer do gier do 3-4k.

Nie posiadam jakichś specjalnych wymagań odnośnie sprzętu, chce żeby wszystko działało bez problemów, a wydajność była adekwatna do ceny :> 

Najlepiej gdyby ktoś podał link do "koszyka" w serwisie gdzie można zamówić złożenie komputera :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny w morele się kręcą i lepiej samemu coś złożyć bo widziłem i5 4690K z 999zł ;) [a pomyśłeć że kupiłem za 859zł]

 

i podstawowe pytanie czy kolega kręci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a monitor masz?

Tak, mam :> asus vge248qe

ceny w morele się kręcą i lepiej samemu coś złożyć bo widziłem i5 4690K z 999zł ;) [a pomyśłeć że kupiłem za 859zł]

 

i podstawowe pytanie czy kolega kręci 

Czy podkręcam? Nie, nie podkręcam, nie wiem co i jak  :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupujesz inne chłodzenie na procka [coś dodatkowego niż to co daje intel z prockiem, to wtedy goscie z morele je założą za darmo - co jest niezłym naciąganiem ludzi na kasę bo tak czy tak ludzie płacą za złożenie kompa [wybierają taką usługę] a oni do tego jeszcze sobie dodakowo liczą za montaż tego chłodzenia na szczęście róznica wynosi 9zł (może im to zajmuje max 15min dodatkowej roboty - co się na ładną stawkę godzinową przekłada]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupujesz inne chłodzenie na procka [coś dodatkowego niż to co daje intel z prockiem, to wtedy goscie z morele je założą za darmo - co jest niezłym naciąganiem ludzi na kasę bo tak czy tak ludzie płacą za złożenie kompa [wybierają taką usługę] a oni do tego jeszcze sobie dodakowo liczą za montaż tego chłodzenia na szczęście róznica wynosi 9zł (może im to zajmuje max 15min dodatkowej roboty - co się na ładną stawkę godzinową przekłada]

Aaa tak się teraz zastanawiam, bo może jestem ślepy czy coś, ale nie widzę tutaj dodatkowego chłodzenia, czyli rozumiem, że te, które będzie z prockiem wystarczy?

Aaa tak się teraz zastanawiam, bo może jestem ślepy czy coś, ale nie widzę tutaj dodatkowego chłodzenia, czyli rozumiem, że te, które będzie z prockiem wystarczy?

Nie widzę tutaj ani chłodzenia ani dysku SSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie kręcisz to zostałbym na boxie [tzn nie brał dodatkowego chłodzenia, chyba że bardzo lubisz ciszę]

ssdek http://www.morele.net/dysk-ssd-crucial-bx100-250gb-2-5-7mm-sataiii-ct250bx100ssd1-707617/

Wielbię cisze :> 

Jeśli możesz to podeślij link do chłodzenia, które się wpasuje w to wszystko :>

Jeśli nie naruszy budżetu to chętnie zainwestuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...