Skocz do zawartości
Tigro

Tanie i ciche chłodzenie do rekreacyjnego OC?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy polecilibyście jakiś wentylator do zestawu z sygnatury, który pozwoliłby mojego procesorowi trochę się wykazać i jednocześnie nie był jakiś strasznie głośny? Jestem wielkim amatorem jeśli chodzi o chłodzenie i patrząc na wszystkie wentylatory z całego przekroju cenowego nie mam pojęcia, który byłby wystarczający do moich potrzeb (nie potrzebuję jakiegoś chłodzenia łzami aniołów, które pozwoli mi wycisnąć dodatkowe 1,7401MHz ;)). Jedyne na czym mi zależy to żeby był możliwie tani, pozwolił podkręcić mojego 4670k przynajmniej na tyle, żeby była jakaś zauważalna różnica i żeby nie brzmiał jak startujący helikopter. Polecicie coś? :)

 

I dodatkowo mam dwa pytania:

1. Takie chłodzenie jest cichsze czy głośniejsze niż boxowe?
2. Czy powinienem na coś zwrócić u siebie uwagę, co mogłoby być przeciwwskazaniem do któregoś z tych wentylatorów? Np. wiem, że gdzieś kiedyś czytałem, że wysokie RAMy mogą być problemem - te moje Corsairy mają radiatory u góry, ale czy to z marszu oznacza, że nie będe mógł zamontować chłodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie max wysokie chłodznie wejdzie do tej obudowy bo nie moge znaleźc tego

brałbym coś w tym stylu cienkie i wysokie [3 pierwsze] lub asymetryczne pozostałe

 

 

1   Chłodzenie CPU Scythe SCASR-1000 207,00 zł       

2   Chłodzenie CPU Thermalright True Spirit 140 Power (100700543) 217,00 zł       

3   Chłodzenie CPU Alpenfohn Himalaya 2 (84000000097) 177,00 zł       

4   Chłodzenie CPU Thermalright HR-02 - Macho Rev. B 209,00 zł       

5   Chłodzenie CPU Thermalright HR-02 - Macho 120 Rev.A - TR145 179,00 zł

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...