Skocz do zawartości
mika34

Creative Z - zanikajacy dzwiek przy wpinaniu słuchawek do Front panel.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam pewien problem. Otóż podczas grania (GTA5 lub BF4) lub sluchania muzyki z youtube przez zewnetrzne glosniki, gdy chcę wpiąć słuchawiki do przedniego panelu to dzwięk znika. 

Podczas wpinania sluchawek, slysze dzwiek przez ułamek sekundy, a pozniej cisza. 

Gdy gram to dzwięk nawet po wyjeciu słuchawek z portu nie wraca na głośniki ( w ogole go nie ma ) , a youtube staje całkowicie i konieczne jest restart przegladarki ( chrome ).

Sytuacja wyglada tak samo gdy zaczynam grac lub sluchac na sluchawkach i chcac przejsc na glosniki musze gre restartowac lub tez uruchamiac ponownie przegladarke internetowa.

Owego problemu nie ma w AIMP gdy ustawione mam na Direct Sound lub tez w grze Fifa. Moge wpinać i wypinać do woli, a dzwiek przechodzi ze sluchawek na glosniki i na odwrot.

Troche to irytujace, gdyz czasem chce cos partnerce zaprezentowac i nie da rady bez restatrtu.

Ta sama sytuacja wystepuje z bezposrednim podlaczaniem sluchawek z tyłu karty dzwiekowej podczas odtwarzaniaa youtube czy grania w gta lub bf4.

 

Mam także FiiO dac i gdy jest on podpiety przez usb i mam do niego podlaczone sluchawki to wystarczy ze wypne usb i dzwiek przechodzi do Creative Z na sluchawki. Po wpieciu USB z powrotem wraca do Fiio. Dlaczego nie moze tak byc pomiedzy wyjsciem sluchawkowym na przednim panelu a glosnikami wpietymi do karty?

Przedni panel podlaczony jest do Cretive Z.

 

Prosze o pomoc.

Edytowane przez mika34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...