Skocz do zawartości
bartezjusz

DZIK OSZOŁOM -TYM RAZEM 3,2GHZ!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ogladam sobie allegro no i oczom nie wierze

 

był arkadiusznowak -screena w koncu nie dał

 

a tu proszę-jeszcze lepiej

 

DZIK OSZOŁOM 3.2 GHZ

 

kolo fajek ma 0306 który u niego na msi kt400a idzie na 3.2ghz

 

napisałem do gostka o screena-napiszcie tez-moze komus z nas wysle

 

 

ps.ja juz nie wiem czy smiac sie czy płakac nad tymi ludzmi

 

I NAJLEPSZE:"Daję gwarancję pisemną, prawną, że na tyle będzie kręcił. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis rano zobaczyłem ta aukcje.nawet topica chciałem załozyc ale pomyslałem znów bedziemy gdybac i nic z tego nie bedzie.koleszka mówi ze ma dwa takie :roll: zaraz napisze do niego z prosba o screena.pierwsze co przyszło mi do głowy to ... kolejny cudotwórca pewnie jeszcze na ac :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na pewno go nie sprzedam za 450zł tak jak mi ktoś proponuje! W sklepie 3000+ kosztują 2500zł!!!

Buahahahaah. Za 2500 zł mozna kupić 2 takie proce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier- toppic był ale o arkaduszunowaku i jego dziku chodzącym "tylko" na 3.0ghz

 

ten koles jest lepszy-jego idzie na 3.2ghz i daje na to gware prawną-heheh- max idiota

 

fantazja dobra rzecz ale szkoda kogos kto sie na to ewentualnie nabierze i zabuli niezłą kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem juz maila do niego zeby dal jakies screeny oraz wyniki w jakis benchmarkach. Zapytalem sie tez przy jakim mnozniku i FSB tyle wyciagnal.

Niech ktos sie zapyta czy moze podjechac do niego zeby zobaczyc czy dziala na tyle i jezeli tak to zaplaci 900zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wogole to jest ona kupowala ode mnie kiedys proca. Po zakonczeniu aukcji wycofala sie z kupna i wystawilismy sobie po pozytywach :) A ten proc ktorego mialem jej sprzedac to nie byl DZIK OSZOLOM lecacy na 3.2Ghz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może DZIK OSZOŁOM to ksywka tego gościa :D :D :D

A cena to z lodówką w której trzyma kompa :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze to ktos w koncu kupi..

Jak bym nie wyjezdzal to bym pisal do ludzi zeby tego nie kupowali bo to oszust ale po tym co teraz dodal to nikt juz tego nie kupi a normalny uzytkownik ktory niezna sie na kompach nie kupil by tego do podkrecania. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Panienka  :D

Aaaa, to przepraszam. Nawet mi się nie chciało czytać kto zacz, ale jak panienka to zupełnie inna rozmowa. Kobieta zna się na sprzęcie i jak mówi że 3.2GHz to na pewno tak jest - w końcu Kopernik też była kobietą :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier- toppic był ale o arkaduszunowaku i jego dziku chodzącym "tylko" na 3.0ghz

 

ten koles jest lepszy-jego idzie na 3.2ghz i daje na to gware prawną-heheh- max idiota

 

fantazja dobra rzecz ale szkoda kogos kto sie na to ewentualnie nabierze i zabuli  niezłą kase

wiem ze to nie chodzilo o ten sam proc ale myslalem ze chodzi o tego samego kolesia czy tam kobitke :lol:. Tak czy siak LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos kupowal proce bo sa 2000+ w niezlej cenie i ponoc dobre do bujanie .choc teras to zwatpilem bo takie bajki, moze to czestotliwosc chwilowa cos w stylu , wieza o mocy 1000 W PMPO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos kupowal proce bo sa 2000+ w niezlej cenie i ponoc dobre do bujanie .choc teras to zwatpilem bo takie bajki, moze to czestotliwosc chwilowa cos w stylu , wieza o mocy 1000  W PMPO.

Mówiąc "częstotliwość chwilowa" masz na myśli szybkie mignięcie w biosie przed niebieskim bądź czerwonym, bądź czarnym ekranem :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ze wyzywacie go od baranów jak gość sprzedał kilkadziesiąt tych proców i dziwi mnie że podważacie że to robi mimo że kupuje od niego dużo dużo ludzi.Dla mnie gość całkiem spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ze wyzywacie go od baranów jak gość sprzedał kilkadziesiąt tych proców i dziwi mnie że podważacie że to robi mimo że kupuje od niego dużo dużo ludzi.Dla mnie gość całkiem spoko

Jakbyś czytał 8O to wiedziałbyś że nie jest to gość tylko gościówa, a poza tym ten "on" nie mógł sprzedać kilkadziesiąt tych proców bo pisze że ma dwa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sie chiba Puffy'emu ta laseczka z arkadiuszemnowakiem pomylila. a ponoc ten znów faktycznie sprzdal sporo tego na allegro

A może Halina to żona arkadiuszanowaka i zaczęła kręcić własny biznes :?: Na początek zwędziła mu dwa dziki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...