Skocz do zawartości
bartezjusz

DZIK OSZOŁOM -TYM RAZEM 3,2GHZ!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście critical error w mojej głowie dzisiaj i kobiety z facetami myle ale szkoda mi poprostu że gościowi taką cene nabił ktoś i teraz go prowizna zje a fajne procki sprzedawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Putanie gdzie takie rosna ????

A moze ona pomylila 3200+ z 3.2 Gh ??? To juz by mi bardziej pasowalo.

Bo na 3.2 gh to on nawet na czarno nie mrugnie chyba ze ma sie ciekly azot. A wiecie co ja mam lezrc kolo paczki fajek ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sie chiba Puffy'emu ta laseczka z arkadiuszemnowakiem pomylila. a ponoc ten znów faktycznie sprzdal sporo tego na allegro

A może Halina to żona arkadiuszanowaka i zaczęła kręcić własny biznes :?: Na początek zwędziła mu dwa dziki :D

Jaka tam żona, kochanka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje ze on znajdzie kolesia takiego co na o/c niewiele sie zna , ten koles mu za niego duzo da bo najprawdopodobnniej bedzie bogaty i mu powie ze aby ten porcen poszedł na 3,2 trzeba:

miec taki i takie mobo , chłodzic c. azotem itak dalej i tak dalej

koles go sam podkręci 11x200-230 max i sie ucieszy i bedzie chodziłi bujał i jeszcze tu u nas na forum

 

a z drugiej strony ;] moze moze morze jest głębokie i szerokie

hehehehheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ona ustawila minimum wyzsze niz 900zl.

Moze ten procek naprawde na tyle chodzi? :lol:  :lol:

Minimum to 10 000 zł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

za tyle to mozna niezlego kompa kupic :lol: :lol: :lol: Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ona ustawila minimum wyzsze niz 900zl.

Moze ten procek naprawde na tyle chodzi? :lol:  :lol:

Minimum to 10 000 zł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

za tyle to mozna niezlego kompa kupic :lol: :lol: :lol: Dołączona grafikaDołączona grafika

No dokladnie - w tym celu najlepiej zajrzec na www.alienware.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa mnie zastanawia- dlaczego nie chce zamieścić screenów choćby z WCPUID? Jeżeli kłamie, to jaki problem zrobić fake w photoshopie? Jeżeli mówi prawdę, jaki problem wcisnąć Ctrl+S w WCPUID?

 

Dodano 2003-07-06 22:37

Ludzie!! Dajcie mi spokój! :D :D :D

 

Witam! Mam na imię Halina. (...) Adresuj przelew następująco: Małgorzata... :D :D :D

 

Może ktoś z Was jest z Bydgoszcza? Podskoczył by do niej i zalookał gdzie trzeba. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostawiam to bez komentarza 3.2 ghz to ile to jest z 4ghz + ?

Domyślam się, że pytasz jaki jest odpowiednik częstotliwości 3.2GHz w AMDowskich oznaczeniach. Więc 3.2GHz to XP 4200+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Putanie gdzie takie rosna ????

A moze ona pomylila 3200+ z 3.2 Gh ??? To juz by mi bardziej pasowalo.

Bo na 3.2 gh to on nawet na czarno nie mrugnie chyba ze ma sie ciekly azot. A wiecie co ja mam lezrc kolo paczki fajek ???

Jakbyś wszedł na aukcję to wiedziałbyś że napisano: "... Nie 3200+ tylko 3200MHz (3,2GHz)..." :lol:

A co to jest "lezrc" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sie chiba Puffy'emu ta laseczka z arkadiuszemnowakiem pomylila. a ponoc ten znów faktycznie sprzdal sporo tego na allegro

A może Halina to żona arkadiuszanowaka i zaczęła kręcić własny biznes :?: Na początek zwędziła mu dwa dziki :D

Jaka tam żona, kochanka :mrgreen:

Skąd wiesz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostawiam to bez komentarza 3.2 ghz to ile to jest z 4ghz + ?

Domyślam się, że pytasz jaki jest odpowiednik częstotliwości 3.2GHz w AMDowskich oznaczeniach. Więc 3.2GHz to XP 4200+.

Wydaje mi sie ze nie mozna spekulowac jakie to oznaczenie, bo:

- jak wyjdzie AXP4200 to wydaje mi sie ze bedzei na innym jądrze (a co za tym idzie z inną liczbą tranzystorów).

- panowie z AMD doładują mu pwnie duzo wiencaj cache'u L2 tak samo jak sprawa wyglądalea z Throughbred i Bartonami (były dla proce o tym samym oznaczeniu i różnych częstotliwosciach).

Wiec jezeli ten proc miałby 512kb cache'u (Bartonik)to jeszcze istaniałaby szansa no dokładne oszzacowanie oznaczenia ale tym czasen przeciez to stary, dobry AXP 1700+ stepping B0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ludzie!! Dajcie mi spokój! Nie prześlę żadnych screenów! Gwarancja jest prawna! Nie mam możliwości oszukania! Moje komentarze mówią to samo! NIe podam żadnych ustawień. Tylko osobie, która wygra mój procesor."

LUDZIE!!! - to ten procesor jest do WYGRANIA :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto kto chciałby mieć dzika w kompie :?:

Mnie by się nawet do środka nie zmieścił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zalicytował, mówie to zanim usunie go z akcji  

Cena minimalna to 10 000 zł   :lol:  :lol:  :lol:

Powtarzasz sie :P.

Tak dla ciekawostki to chyba ten sam gość co u arkadiusza bo tamto konto zawiesili (chodowca dzików) a teraz gośc założył sobie konto "powrót chod dzik" :lol: :mrgreen: :lol: 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie mozna spekulowac jakie to oznaczenie, bo:

- jak wyjdzie AXP4200 to wydaje mi sie ze bedzei na innym jądrze (a co za tym idzie z inną liczbą tranzystorów).

- panowie z AMD doładują mu pwnie duzo wiencaj cache'u L2 tak samo jak sprawa wyglądalea z Throughbred i Bartonami (były dla proce o tym samym oznaczeniu i różnych częstotliwosciach).

Wiec jezeli ten proc miałby 512kb cache'u (Bartonik)to jeszcze istaniałaby szansa no dokładne oszzacowanie oznaczenia ale tym czasen przeciez to stary, dobry AXP 1700+ stepping B0.

Przekombinowałeś... Właśnie dlatego, że jest to AXP 1700+ stepping B0 częstotliwość 3.2GHz odpowiada oznaczeniu XP4200+.

http://www.ocinside.de/html/workshop/p_rating.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi sie ze nie mozna spekulowac jakie to oznaczenie, bo:

- jak wyjdzie AXP4200 to wydaje mi sie ze bedzei na innym jądrze (a co za tym idzie z inną liczbą tranzystorów).

- panowie z AMD doładują mu pwnie duzo wiencaj cache'u L2 tak samo jak sprawa wyglądalea z Throughbred i Bartonami (były dla proce o tym samym oznaczeniu i różnych częstotliwosciach).

Wiec jezeli ten proc miałby 512kb cache'u (Bartonik)to jeszcze istaniałaby szansa no dokładne oszzacowanie oznaczenia ale tym czasen przeciez to stary, dobry AXP 1700+ stepping B0.

Przekombinowałeś... Właśnie dlatego, że jest to AXP 1700+ stepping B0 częstotliwość 3.2GHz odpowiada oznaczeniu XP4200+.http://www.ocinside.de/html/workshop/p_rating.html

To może byc jeszcze zależne od fsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...